Julcs.Julcs.aaajucsi kérdése:

Fáj a füllövés?

Figyelt kérdés
vagy kilövés vagy nemtom h kell leírni .(gondolom értitek mire gondolok) .nem porcba csak 1 fülbe 2lyuk (eddig ugy van h mindegyikbe 1-1 de kiskoromba lett csinálva és már nem emlékszem h fájt-e) ...szerintetek 12 évesen gáz lenne egyik fülbe 3 lyuk a másikba csak egy ? (balba lenne a három ) és fáj? kb.mennyibe kerülne?
2012. szept. 22. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem fájt, 5 lyuk van a fülemben, úgyhogy elhiheted :) Azért nincs több, mert anyajegy miatt nem lövethettem többet.

Porcban is van, na az viszont nagyon fájt!

2012. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor jó :) ugyse porcba akarok :D ..kb. mennyi idő alatt gyógyult be neked ?
2012. szept. 22. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj jobban, mint egy oltás. Talán még annyira sem, mert gyorsabb. :)

Itt a városban ékszerboltban 1000-2000 Ft-ért lőnek egyet. Viszont nekem azt mondták, hogy egyszerre egy fülbe csak egyet csinálnak. 4 hétre szokták mondani, hogy addig kell benne hagyni a belőtt fülbevalót, tehát annyi idő alatt biztos meggyógyul. (Nekem volt olyan, hogy aznap kicseréltem, akkor sem volt semmi.)

2012. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. szept. 22. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb fülemben van 5 lyuk. Ékszerboltban csináltattam meg, elsőként a második és harmadik lyukat (a legelsőre én sem emlékeztem). Nem kötekedtek, hogy miért egy fülbe kérem, simán megcsinálták. Akkor nézett ki úgy, amilyenre te akarod. Aztán egy év múlva megint gondoltam és jött a negyedik és ötödik lyuk. Ezek már porcba mentek. Nem tudom, lehet hogy csak az egy év különbség miatt nem tudom annyira összehasonlítani a fájdalmat, de úgy emlékszem nem fájt jobban porcba mint amúgy. Persze piros volt pár óráig utána meg azon az oldalamon nem tudtam aludni, de inkább kellemetlen érzés volt mint igazi fájdalom. Simán bevállalnék még, csak pont így néz ki jól, több már nem férne a sorba.

Árban meg, olyan 2000Ft volt 2 lyuk fülbevalóval együtt.

2012. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
nekem a balban van három a jobba csak egy és kb 2hétig nem vehettem ki mert utána nehéz visszatenni. egyszer hamarabb kivettem jobban fájt vissza tenni mint amikor lőtték de azt nem is nagyon érzed csak attol függ h mit találnak el füledben.:)
2012. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
dejóó :D én is úgy akarom h balba három ,jobba egy :D
2012. szept. 24. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem bal fülemen van 4 a jobbon meg 3 (abbòl egy porcba) nekem mindegyik fájt, amit a porcba lövettem az meg annyira hogy 2 napig nem tudtam tőle aludni sem. Sztem mindenkinél más :)
2012. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem egyáltalán nem fájt...(de nekem az orr piercing, meg a fülporc-szúrás se fájt...)

Viszont van egy barátnőm, aki kb a hattyú halálát adta elő a füllövés után...

Nekem az egyiket rossz helyre lőtték, az még most se gyógyult be teljesen (be kéne forrasztani, de mivel nem tapasztaltam semmi negatív hatást, azt leszámítva, hogy nem gyógyult meg, nem fogom), pedig már 3 és fél éve ott van...

A másik 3 az kb. 2 hónap alatt gyógyult be teljesen, amit én szúrtam magamnak az 1 hónapig gyógyulgatott, a fülporc piercingem pedig másfél hónapig...(mondjuk aztán a fodrász belekapott, szóval utána még el kezdett varasodni, de ez már más téma)

Az ár a piercingestől függ, viszont nekem anyu nagyon anti fülbevalós, szóval szerinte minden korban gáz...szerintem nem az! :)

Nekem úgy van, hogy a bal fülemben 3 lyuk (alsó tágító), a jobb fülemben 4 lyuk, plusz egy porc piercing...De én még csináltatni akarok, viszont egyelőre másra gyűjtök, szóval ez még odébb van...

17/L

2012. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát figyelj, mi otthon csináltuk bnőmmel:D vettünk orvosi tűt, leparfümöztük, megégettük. a fülemet lejegeltük, almát tettünk mögé (parafadugó is jó) és egy-két döféssel átment, kicsit kellemetlen volt, de tényleg nem fáj, és nem is gyulladt be utána, betadinoztuk. csak figyelni kell, ne szúrjon félre, de én nem akartam fizetni érte. ez csak egy tipp;) profi kézbe aztán meg biztos nem fáj, ha így se volt nagy cucc.
2012. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!