Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok, most megyek...

13 éves vagyok, most megyek hetedikbe. Használhatok szemceruzát?

Figyelt kérdés
2007. aug. 27. 12:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%

sztem hülyeség h ha nem olyan tökéletes a bőre, akkor ne fesse ki a szemét.Spec nekem sem 100% tökéletes és mindenki azt mondja,hogy így jobban nézek ki.


SZtem nyugodtan sminkeld ki magad fekate szemceruza+fekete spirál.ja meg ha nem túl sötét a bőröd akk egy kevés alapozó sem árt+ atlátszó szájfény!!:D


Saját tapasztalatból mondom!

2009. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én most megyek 8.ba és nem festem magam csak ha olyan alkalom van.én azt ajánlom még ne fesd magad max kis szempillaspirál és szájfény mert ha mindenki folyton így lát ezt megszokják és smink nélkül látnak már szokatlan lesz és te magadnak is.de ha nagyon akarod magad festeni akkor inkább sötétbarna szemceruzátt természetesebb és ne belül húzd ki a szemed mert az kicsinyíti inkább kívűl és akkor nagyon szép természetes szemeid lesznek.sok sikert! <3
2009. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
27%
Én is 13 éves vagyok, és már 2 éve festem (persze izlésesen).Szerintem nyugodtan festheted, igaz ne brutálul...ha esetleg egy élénkebb szemhéjport, vagy egy kis csinálomot is hazsnálsz, attól még szolidabb lesz. Arra figyelj, hogy feketét ne nagyon használj(kivéve ha zöld a szemed), mert az nagyon öregít.Akkor már inkább a szürkét.De a barna is nagyon szépen kitudja emelni, főleg ha barna szemű vagy.
2009. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
13%
Hát már ötödikben is de 6. ban már biztos 7. ben meg nyilván
2010. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
persze:D...13 evesen mar en is hasznaltam.
2012. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Igen, de ne túl vastagon! Olyan 5 milliméternél ne legyen vastagabb vonala!
2018. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kérdező már 24 éves lesz idén, szerintem már megoldódott a kérdése :D
2018. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!