Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok, most megyek...

13 éves vagyok, most megyek hetedikbe. Használhatok szemceruzát?

Figyelt kérdés
2007. aug. 27. 12:23
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
76%
Szerintem meg nem.. nyugodtan kihúzhatod a szemed de ne vastagon mert az csúnya nagyon. Nálunk a tanárok frászt kapnak ha sminkel meglátnak. Szóval mértékkel
2008. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
szia, én csak 10.be kezdtem el magam festeni, ha már ilyen korán akarod, vigyázz, hogy ne tedd tönkre a szemed, csak diszkréten sminkelj, a fekete szemceruzát én nem ajánlom a későbbiekben sem, mert nagyon vadít, sztem használj lilás rózsaszínű szemhéjpúdert plusz egy kis fekete spirál és kész
2008. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
nem akarok nagyon bizdító lenni,de én már 12 évesen is sminkeltem magam,ha neked tetszik akkor csináld csak,ne érdekeljen ki mit mond,nehgyad ,hogy a kialakuló stílusodat bármilyen módon eltiporják.Persze ezzel nem azt akatam mondani,hogy úgy fesd ki magad,mint egy díva..csak épphogy kiemelje a szemedet.Ne vidd túlzásba.
2008. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez az iskoládtól függ. Mennyire konzervatív suli? Mások is smineklik magukat? Én 21 vagyok, szóval igazán nem öreg, még nagyon is emlékszem a általános iskolás éveimre, de nálunk akkor még nem volt szabad sminkelni, hajat festeni, sőt, utána még gimiben sem (na jó, az egyházi suli volt), onnan átmentem szakközépbe, ami lazább volt, ott már lehetett. De van olyan barátnőm, aki idén ment második gimibe és emlékszem, hogy amikor még csak nyolcadikos volt, akkor is festette magát meg a haja is be volt festve, hol szőke, hol sötét, szóval nem csak árnyalatokat változtatott, és nem szóltak érte neki. Nekünk még a körömlakkért is szóltak. Változik a világ, méghozzá igen gyorsan. Szerintem manapság nincs abban semmi rossz, ha egy 13 éves lány szemceruzát használ.
2008. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem 13 évesen nem ezen kéne hogy járjon az eszed, de ha anyád megengedi...
2008. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez a "nem ezen kéne járjon az eszed" egy annyira hülye "felnőtt" duma. Miért, min járjon? Oké, most jön az, hogy a tanuláson. És aki meg felnőtt, annak meg a munkán, nem? És akkor senki se foglalkozzon mással, csak ami a kő kemény kötelessége, nem? Ez olyan, mint amikor én ma megkértem a férjem, hogy vigyázzon a gyerekre amíg fodrászhoz megyek, és azt vágta a fejemhez, hogy egy egy éves gyerek anyjának ne a fodrászon járjon az esze. Azért is elmentem a fodrászhoz, és megkértem a gyerek keresztanyját, hogy addig tologassa amíg én ülök a székben, nem hiszem, hogy ettől én rossz lennék. Minden korosztály gondoljon csak nyugodtan arra is, hogy csinos legyen.
2008. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
17%

De b*meg 13 évesen fesse magát??? Ez normális??? Ilyenkor elkezdi magát festeni, a köv. lépés az lesz, hogy 15 évesen már nem szűz, 18 évesen meg meg lesz az 1. abortusza....

De nyugodtan támogasd!

2008. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%
szerintem inkább várj még.ilyen korban még a suliban se biztos h díijazzák.én 8. félévtől kedtem el használni egykis szemceruzát
2008. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Én középsuli 11ben kezdtem el használni egy kis szempillaspirált.

Hajam se volt festve, körömlakkot is csak néha használtam valami gyöngyházszínűt vagy olyat ami azért szép.

Nem olyan rég volt, most vagyok 19. Most legtöbbször magamra borítom az egész sminkasztalt :)) iskolába annyira nem érdekelt, hogy megyek... egész nap a padon feküdtem és néztem az órámat. Smink nélkül is kinéztem valahogy... most meg 5 kiló smink van rajtam legtöbbször :) de imádom, sminkesnek készülök.

2009. jan. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
És mi van akkor, ha 15 évesen valaki már nem szűz??? Tök átlagos életkor lenne, de amúgy nem hiszem, hogy ez abból következik, hogy mikor kezdi el magát sminkelni. Ha az iskolában nem szólnak érte, miért ne sminkelhetné magát?
2009. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!