Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok, most megyek...

13 éves vagyok, most megyek hetedikbe. Használhatok szemceruzát?

Figyelt kérdés
2007. aug. 27. 12:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

szia!


használhatsz, ha stílusosan használod. ne legyen feltűnő színű, barna vagy fekete a jó.és egy pici spirál. csak akkor használd ha tiszta az arcbőröd amúgy nem lesz szép egy zsíros, pattanásos bőr kisminkelt szemmel.


szerintem egyenlőre csak néha smikeld magad, vigyázz a bőrödre.

2007. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Használhatsz, bár a tanerők nem biztos, hogy értékelik majd!

Inkább hagy suli utánra. Vagy ha mindenáron így akarsz bemenni, akkor légy diszkrét, és ízléses. Ne használj rikító színeket, mert azokat elég nehéz jól alkalmazni, és inkább estére jók.

Meg így nem is lessz annyira feltűnő, és a tanarak is jobban fogják vielsni a dolgot.

2007. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
persze h használhatsz, én is ennyi idős koroban kezdtem el használni, és nem támadtak érte a szülők és a tanárok. viszont elsőnek csak halvány legyen és ha akarod, utána sötétítsd, így nem feltünő a változás. ,mindenképp jó dolog a szemceruza, mert kiemeli a szemed, és mégsem olyan feltünő mint a rúzs, csak a szemhéjpúder. A lényeg hogy ne vidd tulzásba.valamikor el kell kezdeni... :)
2007. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
65%

A baratnommel allandoan kentuk magunkat suli utan....allandoan arpa nott a szememre. Most, hogy megtehetnem, mar nem kockaztatok.

Egyet ertek a felettem szolokkal es emlekeztetek a lehetseges negativ oldalara a dolognak.

2007. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
24%
Persze hogy használhatsz, csak ne a szemedet húzd ki vele. Mondjuk rajzórán használd zsírkréta helyett. Mert neked még nem kell úgy kinézned, mint a néniknek, akik az út szélén állnak.
2007. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Használd nyugodtan, de időbe telik, mire tényleg szépen tudod majd használi (ehhez is kell a rutin). Esetleg kérd anyukád segítségét. Fontos, hogy betartsd a következőket:


Először arctisztítás! - zsírtalanítani kell a bőrt arctonikkal


Másodszor alapozó/púder! - ez segít, hogy ne kenődjön el a szemceruza


Harmadszor a ceruza


A fekete a legtöbbször jó választás, szinte mindenhez passzol. Szerintem egyenlőre ne húzd ki túl vastagon a szemed, éppen csak. A barna is jó választás, vagy ha kékszemű vagy, akkor a szemed külső sarkát (csak ott) húzd ki kékkel (de csak picit).

2007. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
ilyen korba szerintem felesleges többet érsz egy természetes vizes hatású szájfénnyel én ez ajánlom meg max egy kis spirál ilyen klorba . de semmit se túlozz el a divat a természetes külső
2007. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Festheted magad nyugodtan és diszkréten.Egy szép természetes smink minden korosztálynak jól áll.

(Nem attól lesz valakiből kurva mert ad magára.Ezt egy előző"kedves"hozzászólónak irtam!)

2007. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Én is festettem magam 7. es koromba. ajánlom hogy tényleg csak ritkán használd megrt ha valaki állandóan festi magát és 1x nem festi ki olyan mintha nem is lenne szeme:P(barátnőmön tapasztaltam, ő már smink nélkül rondának érzi magát és még otthonra is festi magát:O pedgi 15 . ugye ezt nem akarod?:D) és mindig mosd le estére!
2008. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem kifejezetten ronda egy gyerek kifestve...
2008. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!