Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink áll jól a szememhez?

Milyen smink áll jól a szememhez?

Figyelt kérdés

sziasztok! :) nem tudom, hogy milyen smink állna jól nekem.. a szempilla spiráltól összecsomókásodik a szemem, és vhogy egyik 'kihúzás' se áll jól.. inkább macskásítani szeretném a szememet, kicsit 'ázsiasítani', de egyik se az igazi..sose találom el..:( tudtok segíteni képekkel v videókkal? ha nem haragszotok priviben küldök képet, nem szeretném ide kirakni nyilvánosan..:D köszi:)

17L ( a szem formához és színhez)


2012. szept. 8. 20:05
 1/6 A kérdező kommentje:
+ hogy a szemöldökömmel mit kezdjek, képet is küldhettek formákról, mi állna jól!:)
2012. szept. 8. 20:12
 2/6 anonim válasza:
szia :) a szemöldök szedésben tudok tippeket adni, ha írsz privit :) és amúgy meg én úgy szoktam spirálozni, hogy mikor kihúzom a kefét (vagy mi a szöszt) mindig lehúzom róla a fölösleges darabokat.Ez elég érdekesen hangzik de tényleg, amúgy meg ajánlom a szempilla fésűt is :) Nekem személy szerint segített :) a kihúzást pedig passzolom :S
2012. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld kéz! írtam privit:))
2012. szept. 8. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
küldesz légyszi képet a szemedről hátha tudok segiteni
2012. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi küldök:)
2012. szept. 10. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
légszi küldj a szemöldöködről képet.;)
2012. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!