Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha nem sminkelem magam...

Baj ha nem sminkelem magam minden nap?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nem sminkelem magam minden nap. Nem tudom miért, egyszerűen nem.Szemüveges vagyok, de van kontaktlencsém is. Amikor az van rajtam, akkor szoktam magam sminkelni, de az kb. 1-2 hetente 1x van. Meg bulikba is. Csak ha körülnézek a suliban, mindenki festi magát...Jó, persze korrektort én is használok, majdnem mindig, de amúgy mást csak ritkán... Most akkor kellene?
2012. szept. 7. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene minden nap sminkelned magad? Amúgy sem tesz túl jót a bőrnek.

Aki sminkeli magát, az valószínűleg smink nélkül nem érzi jól magát a bőrében. Ezzel egy kicsit fel tudja dobni a kinézetét. És most nyilván nem az agyoncicomázott arcú lányokra gondolok, hanem akik nap mint nap egy natúr sminket hordanak.

Ha te smink nélkül is jól érzed magad és még szép bőröd is van, akkor egyáltalán nem baj, ha nem sminkelsz minden nap.

2012. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak mert más lányok folyton sminkelik magukat attól még nem kell neked is ha nem akarod. Nincs vele baj, én se szoktam magamat suliba sminkelni csak évnyitókor és évzárókor. Egy átlag hétköznapra feleslegesnek tartom.
2012. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kb. mindig feldobok a szememre egy kis sminket(szemhéjpúder+spirál) meg korrektor,ha kell.Én őgy jobban érzem magam és szebbnek látom.Ha te nem érzed magad jobban tőle akk felesleges.
2012. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még ennyit sem sminkelek. Utoljára akkor volt rajtam smink, mikor 14 évesen kipróbáltam anyukámét egyszer, mert reméltem, hogy majd ettől milyen "nagylány" leszek.

Aztán rájöttem, hogy rohadtul nem ettől függ ez.

23/L

2012. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Én csak suliba sminkelek naponta, mert anélkül úgy nézek ki, mint aki 2 hete egy szemhunyásnyit sem aludt. (Karikás szemek, fáradt arc...)

Csak natúr sminket használok (színezett hidratáló, korrektor, szempilaspirál, színtelen ajakápoló, esetleg néha púder).

Ha nem akarod, nem kell sminkelni magad.

Egy osztálytársam minden nap erős fekete szemfestéssel jár suliba, egyszer elaludt, és nem volt ideje kisminkelni magát. Háát, látszott a kül˜önbség...


18/L

2012. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, sőt. Ha szép a bőröd, egyébként is fölösleges. :)

Egyébként pedig egy jól megválasztott szemüvegkeret öltöztet, s smink nélkül is tök jól nézhet ki az ember, ha a szemüvegkeret illik a személyiségéhez.


Én sminkelem magam, mert így jobban érzem magam a bőrömben. Nem tagadom, nem érzem magam túl szépnek, de egy kis szolid smink rengeteg javít, rögtön megnő az önbizalmam. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy mást mutatnék a külvilágnak, mint aki vagyok, mert tényleg szolidan sminkelek (korrektor, szenpillaspirál, tus / korrektor, szempillaspirál, szemhéjpúder, ált. ilyesmi sminket dobok fel).


Ha Te jól érzed magad így is, akkor nem kell sminkelni, de ha szeretnéd akkor használhatsz szemceruzás, spirált, vagy szájfényt. :)

17/L

2012. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!