Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma van 6 napos nyelv pc-m...

Ma van 6 napos nyelv pc-m mikor fog elmúlni a duzzanat illetve a gennyezés?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Remélem soha. : )
2012. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom elvileg pár nap múlva de én undorodom a belső pc-től
2012. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mekkora egy roh.adék emberek vagytok..főleg kedves első hsz. Semmi közöd hozzá,hogy mit tesz magával,de ilyet kívánni másnak..neked meg legyen egy jó herpeszed b.meg szenvedj azzal.

Kérdező..nekem kb.egy hétig volt duzzadtabb picit,de a gennyezés nagyon nem normális! Nem szabadna neki,egyértelműen gyulladásra utal! Menj el bőrgyógyászhoz,vagy szájsebészetre, lehet ki is kell venni és kezelni. Aztán ha meggyógyul teljesen és még mindig akarod, csináltatsz megint. Milyen helyen csináltattad? Profihoz menj,megéri az az 5000 ft a normális körülményekért. Nekem beszúrta volna haver 1000-ért,de nem mertem kezdőre bízni, szalonba mentem,ahol a pasi 25 éve csinálja,meg tetovál. Így semmi bajom nem lett. De mindenképp mutasd meg orvosnak,mielőtt nagyobb bajod lesz tőle!

23/L

2012. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Normalis helyen szalonban csinaltattam 5000ft ert szoval nem ertem mi lehet a bajom :/
2012. aug. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!