Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Így jól nézne ki a tragus...

Így jól nézne ki a tragus piercing?

Figyelt kérdés

Egyik fülembe egymás alatt van 4 fülluk, a másikban 2 és felül egy a porcban. Az utóbbiba tennék még egy tragust, valamint a másikba a 4 egymás alatti felé egy karikát a porcba. Hogy nézne ki?

Aki utálja az ilyeneket ne fujjogjon, témabeliek véleménye érdekelne :D



2012. aug. 14. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszer láttam egy csaj az egyik füle teljesen televolt ilyenekkel de kifejezetten jól állt neki. ha neked tetszik és tudod viselni akkor nem lehet gond és másoknak is tetszeni fog :)
2012. aug. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól, nekem is egy tragus van felül a fülporcomban. A karika fülbevaló nagyon jól tud kinézni, mindenhol.
2012. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyik fülem:

cimpában 3db ékszer

3 helix karika

1 tragus piercing


másik fülem:

cimpában szintén 3 ékszer

2 helix (csak az egyik karika)

1 tragus


Na most én azt mondom, hogy nekem ez így tetszik, ha belenézek a tükörbe elégedett vagyok. Vannak, akik szerint ez sok, van aki azt mondja jól áll, illik hozzám.


Én nem látlak téged, nem látom milyen a füled, így nem tudom megmondani jól nézne ki vagy sem, amit kitaláltál. De ha neked tetszik, és szívesen viseled majd, és az egyéniségedhez illő stílusú ékszereket választasz, akkor biztosan jól fog kinézni. :)

2012. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!