Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik piercingek tetszenek...

Melyik piercingek tetszenek és melyek nem? Illetve melyikről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nekem a köldök például tetszik, de véleményem szerint már kissé tucat...tetszik a fülcimpában 2-3 lyuk és a porcban is 1-2 de annál több nem...Az arcpiercingekkel nem vagoyk kibékülve, de emberfüggő kinek mi áll jól...van pár ami nagyon szép....Ki hogy látja? és ki hogy vélekedik a különböző piercingekről?

2012. aug. 12. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem a köldök piercing nagyon tetszik, és attól még hogy tucat nem mindenkinek egyforma és azokból is van pár amik elég jól néznek ki..az orr piercing sem olyan rossz viszont ami már állba vagy nyelvbe megy na az szerintem nagyon is gusztustalan. ami a fület illeti szerintem maximum 3 fülbevaló néz ki jól benne. 2 a cimpán és egy pedig a fül felső részén :)
2012. aug. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Orrpiercingem van. Saját döntésből nem más után mentem. A köldökpiercing tetszik, és fülbevalók:-)
2012. aug. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kinek mi... Magamon nem kéne, de másokon már észre sem veszem. Annyit észrevettem hogy leginkább kerek arcú embereknek áll jól a piercing. Na meg az se árt ha teljesen tiszta a bőre az embernek hozzá. De amúgy tényleg teljesen hidegen hagy.
2012. aug. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más illik az arcához és a testéhez. Minden pc tetszik, csak nem mindegy, hogy kin. Én pl akartam középre egy karika ajak pc-t, de odapróbáltam és nem állt jól, így meg hiába tetszik. Így inkább ilyet szúratok: [link]

Szóval minden piercing szép, csak nem mindegy, hogy kin.

2012. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő kinek mi áll jól, egyedül a septum pc-vel nemvagyok kibékülve.

Lányokon viszont a monroe tud nagyon jól mutatni és a köldökpiercing. De a nyelvben is elfér 1 pc szerintem(:

2012. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Snakebite pc nagyon bajön.( [link] )

De nekem például ilyenem van. [link]

Amikor még nem volt meg, mindenki le próbált róla beszélni, mert, hogy az ronda, és, hogy ne rontsam el magam. Most ,hogy megvan mindenki dicséri, hogy milyen jól áll, meg ,hogy milyen szép!

Nekem mondjuk a legtöbb pc tetszik. De nem kell túlzásba vinni... 1-2-3 bőven elég. A fülbe több is mehet. Csak fültágítót ne. Minden 2. embernek az van, és már nagyon visszatetsző. De ízlések és pofonok...

2012. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A Tágító nekem se jón be...a mikrodermát meg nem értem, van ahol nagyon szép, például szem mellett az arccsonton...de amikor a karja közepébe csak úgy berakatnak egyet...annak nem látom értelmét...
2012. aug. 13. 11:42
 8/13 anonim ***** válasza:

a köldökpiercing tetszik de magamon nem tudnám elképzelni (pedig vékony vagyok) :) nekem 4 fülbevalóm van (balban 1 sima alul, jobb fülben 2 alul és egy helix pc) :) a fültágító szerintem undorító, akárki hordja... a többi meg attól függ, hogy hogy áll/illik az adott emberhez. :)


16/L

2012. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem többnyire minden piercing tetszik.


Ami nem jön be:

- fültágító

- smiley piercing

- Cheek piercing

2012. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ami be jön:

-ajak

-orr

-köldök

-1-2 fülporc

-fülbevaló


ami nem:

-septum

-cheek

-medusa

-intim piercingek

2012. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!