Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik piercingek tetszenek...

Melyik piercingek tetszenek és melyek nem? Illetve melyikről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nekem a köldök például tetszik, de véleményem szerint már kissé tucat...tetszik a fülcimpában 2-3 lyuk és a porcban is 1-2 de annál több nem...Az arcpiercingekkel nem vagoyk kibékülve, de emberfüggő kinek mi áll jól...van pár ami nagyon szép....Ki hogy látja? és ki hogy vélekedik a különböző piercingekről?

2012. aug. 12. 23:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem mind bejön, csak nem mindegy melyiket ki viseli. Attól függ milyen az arcforma, arányok, testalkat kérdése.

Ha valakinek nincs szép köldöke, az ne oda csináltasson. Ha vastagabb az alsó ajkad, akkor ne snakebiteod legyen stb.

2012. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszenek a pc-k
2012. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

köldök , és a fül porc piercing.:)

köldökömbe december óta van,fül porcba pedig holnap lesz.:)

ezeken kívül még bejön a snakebite is.:)

2012. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!