Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált vegyek? 1000-2000 ft körül

Figyelt kérdés
kicsi a szempillám, szeretnék valami jót venni, ami legalább egy kicsit hosszabbítaná :D. most megyek a dm-be de fogalmam sincs melyik a jó ebbe az árban.

2012. aug. 14. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Max Factor 2000 calorie 25%-os kuponra. Fél évig elég mindennapos használat mellett. (Utána úgyis ki kell dobni a bacik miatt.)
2012. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PannkaBubu ***** válasza:
2012. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. aug. 14. 14:34
 4/6 anonim válasza:
Én az essence-t tudom neked javasolni,nem drága(szeptemberbe lesz szortiment csere ami azt jelenti egy csomó kifutó dolgot tudsz megvenni 300ft-ért)és szerintem nincs is nagyon olyan termékük amire panaszt hallottam volna.:)
2012. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az avonos szemplillaspirálok a legjobbak és elég gyakran le vannak árazva 1000 forintra de az eredeti áruk is 1500 körül van :)
2012. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tegnap vettem a müllerben egy nagyon jó szempillaspirált. És csak 800 Ft volt. Ma is elkezdett könnyíezni a szemem, eltöröltem a könnyet a kezemmel merert elfelejtettem hogy kifestettem. Megnéztem a tükörben és nem volt nyoma annak hogy elkenődött volna!!! pedig nem is vízálló
2012. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!