Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani jó vízálló...

Tudtok ajánlani jó vízálló szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Olyan kéne ami ha izzadok,ha pára éri, nem folyik el és nem kenődik.

Nem szeretnék 4000Ft-t kiadni érte, hanem annál azért olcsóbbat.

Ha valakinek valamelyik nem jött be mert csomósodik, kiszárad stb. akkor azt is megírhatjátok.

Köszönöm!:)



2012. aug. 11. 18:37
 1/5 anonim válasza:
Az essence-nek van a get big lashes-je ami nagyon jó.100% vízálló és lemerültem benne a víz alá és még csak el sem kenődött az ára pedig azt hiszem 7-800 ft.:)
2012. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. aug. 11. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
rossmannban világos kék tubusban. azthiszem essence. 800 ft. Az enyém már régi volt meg be is száradt, ezért gondoltam kimosom hátha jó lesz valamire. Aha... konkrétan összeb.sztam az egész csapot és csak sminklemosóval tudtam letakaritani a kezemről is:-D
2012. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Avon SuperShock Max- nak van vízálló és nagyon jó na erre a szempillaspirálra azt mondom, hogy tényleg vízálló :))
2012. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!