Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az igaz, hogy porba pc nagyon...

Az igaz, hogy porba pc nagyon veszélyes?

Figyelt kérdés
ha pont rossz helyre szúrják akár 10+ kilót lehet tőle fogyni. ez igaz?

2012. aug. 11. 19:44
 1/7 A kérdező kommentje:
hupsz. *porcba
2012. aug. 11. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:
ez fasság
2012. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. ha rossz helyre szúrják (eleve nem történhet ilyen, ha profi csinálja és nem magadnak szúrod...) max begyullad/vadhús. de nem veszélyes, nekem is van. :)


16/L

2012. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem. tesómnak rossz helyre szúrták és csak vérzett, nem fogyott tőle, de ez volt annál a csajnál az első ilyen aki csinálta szóval 1 a millióhoz....
2012. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Én otthon szúrtam magamnak 3 hete és semmi baja(mondjuk én szerencsére jó helyre szúrtam) DE ilyet még scak most hallok először.

16/L

2012. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez városi legenda. Ha így lenne, minden túlsúlyos ember piercinget szúratna. :)
2012. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2 napja szúrtam magamnak porcba és még élek. Nem is fogytam. Imádom az ilyen hülyeségeket.
2012. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!