Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Erossen faj a szaj pirszng?...

C$aK EgY LaNy kérdése:

Erossen faj a szaj pirszng? || menyire veszelyes?

Figyelt kérdés

Meg csak 14 vok de mar nagyon szeretnek egy szajpirszet., csak nem tom hogy menyire faj es hogy veszelyes [vagyis 2-3 het a gyogyulasa] de nekem van fem allergiam s nem tudom ha nincs e valami hatassa a szurasra meg mit tom en.


Aszt ertelmes valaszokat kerek [meg akkor is ha en nem fogalmazok valami jol xd]


2011. máj. 14. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van fémallergiám, de az orvosi fémet bírja a szervezetem. Különben is, ha még azt se bírnád már vannak külön erre kifejlesztett anyagból készült piercingek. Szal ettől nem kell félned, se a fájdalomtól, se a "veszélyétől" (ami nincs is ha odafigyelsz rá).
2011. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

aha ...

amugy monta valaki h neki masnap mikor elmult az erzestelenito hatasa kiba**8ttul fajt ;

de igaz h olyan nyomorek szegeny szoval nm csodalom :/

2011. máj. 14. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked is fájni fog pár napig, akkor te is nyomorék leszel? :SS
2011. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem de en ugyertem hogy olyan az a csaj h elvan szaradva a laban meg annak meg az is nagyonfaj ha a kicsi ujjat beuti. .__."
2011. máj. 14. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Értelmes egy ember lehetsz,már elnézést.

Szerintem ne akarj még piercinget,ha leírni sem tudod.

Én nagyon jól tudom,hogy ez nagy divat lett meg stb,de nem érdemes megcsináltatni,csak azért mert "hú a ribancomnak is lett egy madonnája én is akarok."

Amúgy meg nekem van számba,köldökömbe,orromba.Számba csináltál csak érzéstelenitővel...és igen..fájt.De mit vársz,ha egyszer átszúrják a húst?...

2011. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

figy nallunk ugy irjak h pirszing es nem pircing de mind1 lenyegtelen

amugy meg nem nagyon erdekel a fajdalom ,csak ne fertozzon be. es nem aze me divat hanem azert mert en ilyn vagyok -.-"

2011. máj. 14. 23:32
 7/10 anonim válasza:
Én itthon magamnak szúrtam át a piercingem érzéstelenítő nélkül...és egyáltalán nem fájt :)
2011. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt ilyeneken gondolkozol, tanulj meg HELYES ÍRNI és egy ÉPKÉZLÁB mondatot megfogalmazni. Te nem jártál iskolába? Meg nem szólalnék ha ennyire intelligens lennék, mint te.
2011. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*helyesen
2011. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy meg piercing...tök mindegy hogy falun hogy írják.
2011. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!