Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jó ez a táska 7....

Szerintetek jó ez a táska 7. -ben lánynak?

Figyelt kérdés

[link]


másik színben sok kitűzőt tennék rá. és gondolom szétszúrkálni meg elhasználni jó. mert igazából én olyan vagyok aki csak ledobja a padra és egész szünetben otthaggya,

szerintetek jó? nem ciki??



#lány #táska #szúrkálni
2012. aug. 7. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha neked tetszik akkor nem ciki,hordd nyugodtan.Így magában kicsit "egyszerű",de fel lehet dobni kitűzőkkel,esetleg kulcstartófigurákkal(amit a "cipzár húzókájára"tehetsz fel).;)
2012. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki:) És igen, ha feldobod kitűzőkkel, kulcstartókkal, meg egyebekkel akkor nagy jól fog kinézni:)
2012. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát..nekem ciki lett volna:) de te tudod:)
2012. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de nem is szép. Szóval olyan átlag táska.
2012. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
en nem hordanám semmi pénzért.. :S 16L
2012. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én azért választottam mert van itthon vagy 2 doboz kitűzőm és erre szinte mind felraknám..
2012. aug. 9. 09:10
 7/10 anonim ***** válasza:
én a kitűzőket meg elég gagyinak tartom..
2012. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régen volt nagy divat a kitűző... Pár éve. Sztem válaszz másik táskát. Hetedikben már nem nagyon hordanak ilyet..
2012. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja.meg h 1690 ft. Figyelj ez 1 hónapig sem fogja kibírni.. Októberben már vehetsz.újat... Elozo voltam
2012. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne vegyél ENNYIRE olcsó táskát..3.-ba volt egy nagyon szép narancssárga táskám...kb 1500-2000ftba került és decemberbe már újat kellett venni..kiszakadt,elromlott a cipzárja,leszakadt a füle stb...aztán a mikulás hozott egy Budmilt..6.-ig azt hordtam..amúgy semmi baja nem volt, csak akkor már több cuccot kelle vinni úgyhog kicsi volt...most egy Nike tasim van és nagyon szeretem:)
2012. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!