Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is sok smink ez...

Szerintetek is sok smink ez egy 16 évesnek?

Figyelt kérdés
Anyu egyszer a fejemhez vágta, hogy már el is felejtette, hogy nézek ki valójában. Elég rosszul esett még ha tudtam is, hogy csak indulatból mondta. Viszont ha megnézem a lányokat az utcán nem érzem azt, hogy sok lenne rajtam a kence. Nos: korrektor (igyekszem csak oda tenni, ahol szükség van rá, de ha szebb lesz a bőröm nem fogom használni) barna szemhéjpúder (ettől kicsit mélyebb lesz a tekintetem, vékonyan viszem fel, mintha csak árnyék lenne) és szempillaspirál (hosszú szempilla mániás vagyok, ebből sokat használok, de úgy, hogy ne ragadjanak össze annyira a szálak) néha még ajakápoló (gyorsan kiszárad a szám és olyankor bereped, fáj, stb). Szerintetek sok ez? Ha igen mit kéne változtatnom?

2012. aug. 6. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok. Én nem is szoktam sminkelni magam, de amikor olyan kedvem akad, akkor szintén korrektor és csak szempillaspirál, na meg ajakápoló. Így természetesebb az arcod, mint amikor agyonra vagy festve.
2012. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok, én 16 évesen többet használok.(korrektor, púder, BB krém, spirál, több féle szájfény, több féle szemhéjpúder, szemcerka) És soha nem szól senki.
2012. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Szerintem se sok , lehet hogy azért szólt mert

1. bénán sminkelsz és túl maszk szerű /de nem biztos/

2. ha otthonra is ki sminkeled magad lehet hogy az zavarja

3. vagy csak hiányolja az igazi énedet

2012. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem sem sok, pont ideális hogy csininek érezd magad, de ne ess túlzásba. ( 22/L)
2012. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha jól megcsinálod egyáltalán nem sok, persze nem mindegy milyen barna szemhéjpúdert használsz, de ha mértékkel használod szerintem pont jó :)

És különben is a sminkkel nem elfedni akarjuk az arcunkat, hanem az előnyös részeket kiemelni ;)

2012. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!