Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az alapozóról? (Essence Pure Teint Mousse Alapozó) kb meddig tart ki? megverjem-e venni?

Figyelt kérdés
nemfogy ki túl hamar? mert elég kicsikének néz ki.. én kb minden nap használnám [link]
2012. júl. 28. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem ilyet használok, de szerintem, ha nem annyira problémás a bőröd, csupán egy kis fedettségre van szükséged, akkor elég sokáig elég lehet. Ne hidd, hogy a flakonos alapozókban több van. :) Megtévesztő, de a mennyiség kb. egyenlő.
2012. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 monster under yo bed ***** válasza:
Nekem is ilyen van már 2 hónapja, és még több, mint a fele megvan, pedig mindennap használom :D
2012. júl. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én imádom:D Borzalmas a bőröm, néhol száraz, néhol zsíros, tágak a pólusaim, máshol hámlika bőröm, jah és ki ne hagyjam, hogy tele vagyok miteszerrel és vöröslő pattanásokkal, ami nagyon látszik, mert hófehér a bőröm. Nekem nagyon bevált, a korrektorukkal és a púderükkel párosítva "porcelánbőrt tudok magamnak csinálni, maszk hatás nélkül:D

Korrektor:http: [link]

Púder: [link]


Különösen tetszett, hogy vannak világos árnyalataik, állandó problémám, hogy az én bőrömnél csak sötétebb színű alapozók vannak, és elég sokáig elég...nekem 4 hónapig mindennapi használat mellett kitartott egy üveg, azóta csak ilyet veszek. Nálam kenterbeveri a luxusmárkákat és sokkal kedvezőbb az ára is:D Én ajánlani tudom:d Bocs a kisregényért:D

2012. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :) és semmi baj a kisregényért! :) szivesen elolvasom,remélem nekemis bevál majd rajtamis olyan kis apro pattanások vannak :( és olyan szép bőrt szeretnék olyan szép egyenleteset na :)
2012. júl. 28. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi h itt kérdezem, de nem akarok felesleges kérdést, megtudnátok mondai mennyibe kerül?:) és dmben vagy rossmanban lehet kapni?:))
2012. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 monster under yo bed ***** válasza:
rossmanban, és 1000ft körül
2012. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából nemtudom :( mertcsak énis venni szeretnék,de úgy olvastam hogy 1100 Ft között van valhogy :D :)
2012. júl. 30. 00:24
 8/8 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen.:))
2012. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!