Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence Pure Skin púderről...

Darcy01 kérdése:

Essence Pure Skin púderről vélemények?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy már 24 éves vagyok, de még mindig kicsit problémás a bőröm. Ritkán sminkelem magam, akkor is csak szolidan. Olyan púdert szeretnék venni, ami problémás bőrre való, tehát nem lesz tőle még több pattanásom, miteszerem.


Próbálta valaki az Essence Pure Skin termékeit? Milyenek?

A DM-ben láttam egy saját márkás (Balea) púdert, ami problémás bőrre való. Esetleg erről vélemény?


Köszi!


2011. jún. 6. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem tudom, milyen állagúak, de problémásabb bőrre a folyékony púdert ajánlják, mert nem szárít annyira, és jobban fed.
2011. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek kompakt púderek, ha jól tudom.
2011. jún. 6. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenem van.

[link]

Erre (vagy mindre?!), az van ráírva, hogy antibakteriális, azért ezt vettem. Nem használok sminket minden nap, de eddig nekem úgy tűnik, hogy rosszat nem tett a bőrömnek.

2011. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszi, erre gondoltam elsősorban. Én is ritkán használok sminket, és semmiképpen sem szeretném, hogy a púder eltömítse a pórusaimat.
2011. jún. 6. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!