Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel tehetném tartósabbá a...

Mivel tehetném tartósabbá a szemhéjpúdert a szemhéjamon? Nagyon unom, hogy mindig összegyűlik egy csíkba.

Figyelt kérdés

Érdekes, a nővéremnek még a noname, újsághoz ajándékba adott meg ilyesmi kaliberű szemhéjpúderek is szépen megmaradnak a szemhéján órákon át, pedig nem használ alá semmit. Én használhatok bármilyet, nekem néhány óra alatt összegyűlik egy csíkba az egész.

Már próbáltam sokféleképpen.


1. Nem tettem a szemhéjamra semmit, csak a szemhéjpúdert. -> néhány óra alatt összegyűlt egy csíkba.

2. Korrektort (folyékonyat és 'rúzsosat' is próbáltam) dolgoztam el a szemhéjamon, mintegy megadva az alapot a szemhéjpúdernek, de az eredmény ugyanaz, összegyűlik egy csíkba.

3. Alapozót is dolgoztam már el a szemhéjamond, de ugyanúgy összegyűlt a szemhéjpúder.


Szemhéjalapozót még nem próbáltam, de nem tudom, érdemes lenne-e venni egyet. Javítana annyit a helyzeten, hogy nem csomósodik össze a szemhéjpúder?

Eleinte én is olcsóbb, 100 Ft-osban kapható, gagyi szemhéjpúdert vettem és azt gondoltam, hogy annyira sz*r minőségű. Ezért váltottam, és vettem essence szemhéjpúdert, de ugyanúgy összecsomósodik egy csíkba az egész. :((


Miért van ez? Mit tehetnék ellene? Mivel lehetne tartósabbá tenni? Milyen márkájú szemhéjpúdert ajánlotok, ami nem túl drága és egy fiatal meg tudja fizetni?



2012. júl. 22. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy essence szemhéjalapozóra beruházhatsz, jókat hallottam róla, és nem buksz vele annyit, mint egy MAC darabbal pl, ha nem válna be. :)

Amúgy én is így vagyok, nálam az a baj, hogy zsíros a szemhéjam. Sajnos ezzel sokat nem lehet tenni, egy szemhéjalapozó sem művel csodát, de legalább néhány órára biztosítja az eredményt.

Egyéb esetben meg marad a korrigálás. :(

Én úgy vagyok vele, hogy márka mindegy, ami épp megtetszik színre. :D Egyiket sem találtam eddig tartósabbnak igazán, hogy azt mondjam, na ez megéri az árát!

2012. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Az a baj, hogy én inkább közepes kiszerelésű palettát szoktam venni (kb. 8-10 színt), mert jobban megéri, mint 1-2 színt venni. És egész nap hurcolászni a palettát, fültisztítót, sminkes ecsetet.

2012. júl. 22. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos ez a szem formától is függ... azellen meg nem tudsz mit tenni. Estleg még azt probáld meg hogy elötte zsirtalanitod tonikkal a börfelületet.
2012. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Essence szemhéjalapozóm van és szerintem segítene rajtad ! Amúgy a szemhéjalapozó azért is jó mert nem csak hogy nem gyűlik meg a festék a szemhéjráncokba hanem még intenzívebbek lesznek a színek is így nem kell drágább szemhéjpúdereket venned . Nálam az olcsó az az Essence és a NYC . Ilyen 100 Ft.- os szemhéjpúdereket pedig nem ajánlom . Régebben nekem is volt 1 és szépen ki is ütött tiszta piros folt voltam mindenhol .
2012. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ki fogom próbálni ezt az essence szemhéjalapozót, annyira nem drága, így ha netalántán nem jönne be, akkor sem dobok ki sok pénzt az ablakon.

Az essence szemhéjpúderek szépek, de nem bízom bennük túlzottan. Van egy 8 színű palettája, a sun club. Tavasszal megvettem a barnás árnyalatút, nagyon örültem, hiszen kb. 700Ft volt. 2-3 hét tartós használat után a szemhéjam leszáradt, szinte kicserepesedett. Nagyon csúnya volt, már nem tudtam, mitől lehet. Volt egy noname szemhéjpúderem is akkoriban, néha azt is használtam. Ezért nem tudtam, melyiktől lehet.

Persze abbahagytam minden sminkelést, csak spirált használtam. Egyébként pedig a szemkörnyékápolóval próbáltam hidratálni, de baromira csípett. Kb 3 hétig szenvedtem vele, mire rendbe jött a bőröm, közben a noname szemhéjpúdert kidobtam, nehogy mégegyszer így járjak. Aztán megint használtam 1-2x az essence palettát, de megint kezdett kiszáradni a szemhéjam, úgyhogy abbahagytam. Azóta csak alkalmanként használom, így nincs ilyen problémám.

Szóval nem tudom, hogy csak erre az egyre reagált ilyen sz*rul a bőröm, vagy az összes essence szemhéjpúderre így reagálna.

2012. júl. 27. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!