Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú szemhéjpúdert...

Milyen márkájú szemhéjpúdert vegyek, ami jól pigmentál szemhéjalapozó nélkül is, és nem is túl drága?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor legyen 1000 Ft alatt. Egyetlen egy színt, barnát szeretnék, nem kell, hogy palettába legyen. Sőt, jobb, ha egy monóból (vagy miből) áll. Nem szeretnék drágát, viszont jó lenne, hogyha szemhéjpúder alapozó nélkül is jól fedne. Nincsen, ezért valami jobb minőségűt szeretnék. van egy essence-s pufibb, de szemhéjpúder felvitelére való ecsetem, azzal könnyen lehet füstös szemet készíteni? Milyen márkájú szemhéjpúdert vegyek? Köszi a válaszokat előre is!

2012. máj. 30. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen márkájú, de DMben és Rossmannban szokott lenni. Nagyon szép élénk és azthiszem valami 700Ft :)A jobb oldali:

[link]

2012. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, csak ami a Dm-ben, Rossmannban van 6 színből áll nem 4ből.
2012. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Elnézést kifelejtettem a szövegből, hogy jobb lenne, ha nem lenne csillogós, hanem teljesen matt. Más verzióban is van?
2012. máj. 30. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Húú hát azt nem tudom. De Dm-ben meg Rossmannban vannak ilyen olcsóbbak amik jók szóval érdemes körbenézni.
2012. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miss rose! Ezt a márkát keresd,illatszerboltokban eurósokban lehet kpani!
2012. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!