Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért tiltakozik a barátom,...

Miért tiltakozik a barátom, azellen h műkörmöm legyen?

Figyelt kérdés
Végre van rá pénzem, szeretném megcsináltatni de a barátom hallani se akar róla. Azt mondja, hogy ronda lenne! Egyébként nem szól bele az öltözködésembe de ezt nagyon nem akarja. Meg aszondja csak a plázap.áknak meg k.knak van ami nem igaz! Ha körbenézek már lassan több csajnak van mint akiknek nincs... Nem is lenne hivalkodó, csak mivel rossz a körmöm, folyton beszakadozik, ezért szeretnék. Nem értem hogy a pasikat mér zavarja ez annyira (legtöbb helyen pasik véleményét olvasom, nem tetszik nekik...)? És h lehetne meggyőzni h mégse legyen vita belőle ha mégis megcsináltatom?
2009. júl. 13. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mond neki h ez lesz a próba és ha neked se fog tetszeni akkor leszedeted és nemlesz többet.Aztán mikor meglesz megkedveli :)
2009. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerinteem fél, hogy kényelmetlen lesz, vagy nem tudom. Én is olvastam, hogy a fiúk nem bírják a műkörmöt T_T

Nem értem, olyan szép!

Én rágom a körmöm... Jobb a műköröm, mint a tövig rágott. De az h van, nem gátol a pasizásban... csak úgy mondom :D

2009. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!