Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért tiltakozik a barátom,...

Miért tiltakozik a barátom, azellen h műkörmöm legyen?

Figyelt kérdés
Végre van rá pénzem, szeretném megcsináltatni de a barátom hallani se akar róla. Azt mondja, hogy ronda lenne! Egyébként nem szól bele az öltözködésembe de ezt nagyon nem akarja. Meg aszondja csak a plázap.áknak meg k.knak van ami nem igaz! Ha körbenézek már lassan több csajnak van mint akiknek nincs... Nem is lenne hivalkodó, csak mivel rossz a körmöm, folyton beszakadozik, ezért szeretnék. Nem értem hogy a pasikat mér zavarja ez annyira (legtöbb helyen pasik véleményét olvasom, nem tetszik nekik...)? És h lehetne meggyőzni h mégse legyen vita belőle ha mégis megcsináltatom?
2009. júl. 13. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

az én barátomnak csak a szolidak tetszenek,pl. a francia,és az se legyen túl hosszú meg hegyes.

de pl fél méteres hegyes piros műkörömtől rosszul lenne XD


nem tudom miért nem tetszik a barátodnak :S

lehet hogy fél hogy kikarmolod XD

2009. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát szerintem ez a műköröm téma a pasiknál egyénfüggő.Amikor nekem volt (hegyes)akkor az egyik fiú aztmonta milyen klassz meg hogy ő mindig megnézi ezeket a csajokon mert szerinte ezek a műkörmök mindig olyan szépek és ötletesek.A másik fiú ismim meg aztmonta hogy irtóronda é s szedessem le.Na így igazodjunk ki rajtuk...

Szerintem magyarázd el neki hogy ez számodra fontos meg hogy nemcsak a plázaK-nak van olyan (énse vagyok az,mégis volt)ja és mutass neki a neten pár körmös képet is.DE manapság tudnak olyan műkörmöt is csinálni amiről meg se lehet mondani hogy az mű.

Szóval szerintem csináld meg,hajrá;)

2009. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

nemtom hol nézel te körül ahol több csajnak van, mint akinek nincs

szerintem ne a discoban nézz szét

2009. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A te körmöd, a te pénzed...a te életed!!

Ki a pasid, hogy megmondhassa ne rakass??? Szerintem ha neked tetszik, csináltasd meg!


Az én pasim sem nagyon szerette volna, hogy nekem legyen, de végülis ő mondta, hogy benne van, el is vitt egy körmöshöz (meglepiii:D), már nagyon tetszik neki is! :)

2009. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Csak nem fog ott hagyni a műköröm miatt!!!

De ha annyira ellenzi akkor ne csináltass olyan igen hatalmas nagyokat,mert azok csunyák is!

2009. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Régebben én is tiltakoztam,és igazából nem tudom,hogy miért.Biztosan idegenkedtem tőle amiért mű és túl hosszúkat láttam ami nem tetszett,de a barátnőm nem törődött vele és csináltatott.Amikor megláttam azonnal megváltozott a véleményem.Nagyon szép volt.

Szerintem Te sem törődj a véleményével,csináltasd meg!

2009. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
33%

sztem sokkal szebb egy természetes lány, mint egy "mű", még akkor is ha nem annyira tűnik tökéletesnek

bocsi

2009. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Sokan vannak akik azért csináltatnak műkörmöt mert vagy betörik a körmük mindig vagy nem tud olyan hosszúra megnőni mint amekkorára az illető szeretné. És van már épített köröm is aminél nem egy műanyag tippet ragasztanak a körömre, vagy ha a barátodat annyira zavarná akkor csak erősíttesd meg a körmöd, ez abból áll hogy egy zseléréteget felvisznek a körmödre, és úgy nem fog betörni. Szerintem menj el körmöshöz, csináltass egy nagyon rövid francia körmöt, a barátodnak biztos tetszeni fog, utána meg megszokja úgy is. :)))) Sőt ha ügyes a körmösöd úgy megtudja csinálni hogy a kutya nem mondja meg h. az "műköröm". Sok embernek a műkörömről a gusztustalan hosszú agyonmintázott köröm jut eszébe amint az extrém körmöket kedvelők csináltatnak.:) (Én most tanulom ezt a szakmát és IMÁDOM)22/L
2009. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ertessd meg vele hogy ez sokat jelentene az onbizalmadba !!

Es nyugodtan tetess :D

Nekem is van zseles mukormom es nagyon szepek :D

2009. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom nagyon is értékeli a szép női kezet ízléses, hosszú (de nem 5 cm-es) műkörmökkel. Egy időben ő nyaggatott folyton, hogy menjek már el körmöshöz. Amúgy meg: szerintem ne hagyd magad lebeszélni róla, ha Te szeretnéd, ráadásul esetedben praktikus is. Olyan szépeket tudnak csinálni, lehet, hogy még a végén neki is megtetszene!
2009. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!