Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű körömlakkokat...

Milyen színű körömlakkokat vegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sokat venni, maximum 4-5 színt, mert az a pár ami volt, beszáradt.

Túl élénk színeket nem szívesen hordok, ami szerintem koromnál fogva nem meglepő.

Ruhából van mindenféle szín, tehát ahhoz nem tudom mérni, illetve színekben (tudom, szóismétlés) nem vagyok annyira "lányos" típus.

(alapozó lakkom lesz az avontól, az körömmatricához megfelel?)

11/l


2012. jún. 24. 22:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm (majdnem) mindenkinek(zöldkéz).

# 8/10 az a szett tényleg nagyon hívogató :)

2012. jún. 25. 11:47
 12/15 anonim ***** válasza:

Sziaa! :)

1 menta színű körömlakk : [link]


2 nude : [link]


3 "flamingó" színű : [link]


szerintem ezeket szerezd be! :)

14/L

2012. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mentát mindenképpen szeretnék :D

Azon kívül még ilyeneket:

[link]

[link]

+ fehér díszítő lakk, meg egy nude :)

2012. jún. 25. 20:58
 14/15 anonim ***** válasza:
az első amit linkeltél nekem is van, és nagyon szeretem :) csak az kicsit erős azért. A fehér mintázó jó ötlet, azzal tudsz francia manikűrt csinálni :) ha pedig mindenképp szeretnél valami élénkebbet, akkor mindenféle színben vannak mintázók, és az enyhébb színű lakkokat tudod azokkal díszíteni :)
2012. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
végül annál még sötétebbet vettem, szinte feketét, de hogy azt a kezemre nem fogom "rákenni" az biztos, max mintát rajzolni. (kiárusítás :s)
2012. jún. 27. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!