Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Japán szemeimmel csúfolnak,...

Japán szemeimmel csúfolnak, mivel tehetném szebbé? 15/L

Figyelt kérdés
Jövőre megyek gimibe, és szerintem a tus tök jól nézne ki, csak nem merem használni, mert félek, hogy béna vagyok. és nem mondja meg senki.
2012. jún. 22. 14:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok! Csak nem írok levelet, mert tudni fogjátok a nevem.
2012. jún. 22. 14:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy tanítson meg, hogyan húzhatod ki jól a szemeidet tussal. /Mondjuk egy kozmetikust is megkérhetnél erre/
2012. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tust használj. csukd le az egyik szemed és húzz egy vékony vonalat a szempillasorodhoz. az nem baj, ha kicsit vastag lesz, nálam is előfordul. messze van még a szeptember, addig gyakorolhatsz :P
2012. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sweetsugar ***** válasza:

A tus tényleg jól nézne ki,itt az egész nyarad gyakorolj:)

Kérd meg barátnődet,anyukádat,tesódat vagy bárkit,aki meg tud tanítani,vagy nézz videókat youtubeon:)

2012. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Hogy lehetsz magyar, ha japán szemeid vannak?

Vagy csak olyan mint ha az lenne?

Én örülnék ha én japán lennék :) Asszem.

2012. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök szép, ha egy magyar lánynak olyan szeme van, mint a japánoknak, kicsit különleges.

Ne félj, hogy nem lesz jó a smink, próbálkozz bátran, csak így fogsz megtanulni szépen sminkelni. Ha pedig nem olyan szép, látni fogod és lemosod, ennyi. :)


Vegyél egy tust és gyakorolj a nyáron, nyugi, menni fog! :)

17/L

2012. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nem gáz ennyi idősen a tus?:)
2012. jún. 22. 21:19
 8/10 sweetsugar ***** válasza:
dehogyis,egyáltalán nem az,én is sokszor használom és korodbeli vagyok:)sok sikert a gyakorláshoz:*
2012. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
te vagy az Dalma?
2012. okt. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem. Amúgy mi a monogrammja annak a Dalmának? Azt hisezm, lehet, hogy ismerem:)
2012. okt. 21. 01:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!