Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan adjam be a szüleimnek,...

Hogyan adjam be a szüleimnek, hogy fülbevalót szeretnék?

Figyelt kérdés
14 éves srác vagyok.. Akarok egy kis fülbevalót,nem karikát csak egy kis pöttyöt valami mintával,de nemtudom,hogy egyáltalán hogyan adjam be anyumnak.Anyukám még jobban is fogadná,de apám szerintem kiakadna. Nem divatból szeretnék,illik az egész életstílusomhoz. Ne azt írjátok,hogy szerintetek ne legyen,mert azt már eldöntöttem,hanem a kérdésre válaszoljatok. Köszi:D

2012. jún. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát mondd meg nekik, hogy fülbevalót akarsz és kész. Mit kell ezt túlkomplikálni? Ha nem engednék meg és nagyon akarod, akkor elmész magadnak megcsináltatod, és kész, majd észreveszik.

De egyébként szerintem fiúknál enyhén b*zis az ilyen, de te tudod :)

2012. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmondod, hogy te eldöntötted fülbevalót akarsz, megindokolod, hogy miért, aztán csak jön valami reakció.
2012. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátom is ugyan így volt vele. Az anyja kevésbé szigorúan állt a dologhoz, mint az apja. Nem kért engedélyt, hanem én szúrtam át neki a fülét és mikor hazament az apja nem is bukott ki rá annyira. Ha kilöveted eleinte valami szolid, kicsi fülbevalót tegyél bele, ne pedig bazinagy követ, mivel az eléggé feltűnő. Sok sikert ;)
2012. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alapból csak kicsit raknék :D Amúgy én biztos szólni fogok nem vagyok az a típus,hogy sunyiba megcsinálom :D
2012. jún. 14. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szépen anyukád elé állsz és megmondod neki.
2012. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát azthiszem egy darabig nem lesz :D Anyám rendesen kiakadt rajta.
2012. jún. 15. 19:39
 7/7 anonim válasza:
Én is most 2 őt szuratattam és nekem se akarták megengedi de addig nyaggatam őket míg mrgengedték. Hanem csináltasd meg majd belenyugodnak
2019. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!