Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem rég raktam egy fülbevalót...

Nem rég raktam egy fülbevalót a fülembe és most begyullatt. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vagy 2 éve nincs benne fülbevaló, tegnapelőtt beleraktam egyet , egy kicsit be volt nőve ezért kínok között beleszúrtam..most egy lógós van benne és k*vára fáj ha mozgatom vagy ki/be akarom rakni.(Régen nem volt ilyen) Kenegetem fertőtlenítővel bár nem tudom ez mennyire segít.. (most valahogy olyan mintha egy csomó lenne benne vagy mi) Mit csináljak hogy elmúljon? Ki kellene venni? (remélem nem mert szeretnék hordani fülbevalókat.

2012. jún. 5. 14:03
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani hogy a lyuk helyén be is van pirosodva.

12/L

2012. jún. 5. 14:04
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nem lógósat kellene belerakni hanem egy sima bedugósat azt tudod csavargatni hogy nehogy ránőjön és az is ne bizsu legyen. Valszeg begyulladt fertőtlenítsd és akkor talán nem fog leesni a füled:)) Olyan csomó nekem is van mind a négy lyukba nemzavar legalább könnyebben megtalálod a lyukat ha nincs kéznél tükör:D
2012. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni, alkoholt, vegyél olyat mert az tiszta alkohol és mindennap tisztítsd vele, és hamar el fog múlni, de a bizsut felejtsd el, mert begennyesedhet vagy elfertőződhet. Aranyat, vagy ezüstöt tegyél bele legalább amíg teljesen be nem gyógyul!
2012. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen van alkoholunk itthon és egy nap 3x is beszoktam kenni..

De ha elfertőződik mi lesz?(hipohander vagyok)

2012. jún. 5. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csak be van gyulladva, a csomó pedig genny, vagy vér lehet, vedd ki a fülbevalód nyomd meg és ki fog jönni, ezzel kitisztítod a sebet, bekened alkohollal és nem bizsu fülbevalót teszel bele, és békén hagyod, egy hét alatt rendbe jön! Saját tapasztalat! :)
2012. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :)

és még egy kérdés:

Hogy nyomjam ki?

2012. jún. 5. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Megfogod és összenyomod a két oldalát.
2012. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tetrannal kend akkor elmúlik a gyulladás és nem fáj annyira mint az alkohol
2012. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kenjed kékszesszel nekem azt mondták az jó
2019. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!