Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing, szeretnék de...

Köldök piercing, szeretnék de nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát anyum apum elvált és anyum nem is akar erről hallani és arra gondoltam hogy aput megkérdezem és ha megengedi megcsináltatom(mert ugye kell szülői engedély) de ha nem engedi meg ő se akkor gondoltam arra hogy én szúrom ki magamnak,Segítenétek? :S
2012. jún. 12. 22:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hát ma kértem időpontot egy helyen ahol nem kérnek szülői engedélyt hétfőn meg csinálják,de félek hogy nagyon fájni fog.
2012. jún. 13. 17:59
 12/19 anonim ***** válasza:
énis 14 vagyok, július elején töltöm a 15-öt. nekem anyum simán belement, apunak nem tetszett annyira, de az ilyen "női" ügyeket anyura hagyja. 1hete szúrattam ki, és mivel nekem érzéstelenítették, és a pasi nem szólt, hogy szúrja, hirtelen csinálta nem fájt akkor, de szúrás után pár órával mozdulni sem bírtam. így egy hét után, még mindig nagyon nagyon fáj.:)
2012. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Soha nem kértek szülői engedélyt tőlem sehol.

Én mondjuk nem is kérdeztem meg otthon hogy megengedik-e, megcsináltattam és kész, megszokták. Nem olyan nagy dolog, ha majd nem tetszik kiveszed és kész.

2012. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
akkora hülyeség hogy ha otthon szúrod rossz lesz, begyullad stb..-.- nekem 10 lyuk an a fülemben. abból egy tágító.. összeset magamnak csináltam. 3szor szúrtam át a zámat egyszer az orromat és gyszer a szemöldökömet.. csak mindig kivettem ezt a 3-mat mert nemtetszett.:// anyumék észre sem vették, mert lehet átlátszú pc-t kapni és nekem még csak be sem dagadt.. köldök piercingről! 2het szúrtam át magamnak gépi varrú tűvel, ami olyan vastag volt mint a pc.. fájt, de túléltem..naponta arctonikkal lefertőtlenítem, semmi bajom nincs anyámnak fel sem tűnt.:) hidd el ha még fel is tűnik nekik és aztmondják hogy szedd ki, éjszakára viszarakod...:D nekem ez a technikám és soha egyik szúrásnál se volt bedagadva vagy gyulladva.:) no para, ha kell segítség írj ;)
2012. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
2012. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nekem is megcsinálták 14 évesen.. ferde volt és állandóan gennyes.. ki kellett venni,benőtt.. 3 hónapja viszont megcsináltattam újra


17/L

2012. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
én 16 vagyok, nekem sem engedték a szüleim, de egy hete megcsináltattam, és senkinek fel sem tűnik :) szerintem nyugodtan:)
2012. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
igen találtam egy helyet ahol szülői engedély nélkül megcsinálják ott fogom :)
2012. aug. 4. 19:30
 19/19 anonim ***** válasza:

jaajaa.csináltasd meg,ha szeretnéd!:D én is megcsináltattam kemény 2 hete ;D nincs is vele gondom..(nem is vették észre :D) nálunk Pécsett nem is volt drága :P 3500 ft(pc nélkül)

mondjuk nekem nyelv van,de imádom :D <3

14/l

2012. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!