Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing, szeretnék de...

Köldök piercing, szeretnék de nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát anyum apum elvált és anyum nem is akar erről hallani és arra gondoltam hogy aput megkérdezem és ha megengedi megcsináltatom(mert ugye kell szülői engedély) de ha nem engedi meg ő se akkor gondoltam arra hogy én szúrom ki magamnak,Segítenétek? :S
2012. jún. 12. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
semmiképpen se csináld meg magadnak, mert ferde lesz és csúnya. nem tudom, hány éves vagy, de kell szülői engedély és ilyenekre gondolsz, úgyhogy 14re saccollak. ennyi idősen én is akartam, de nekem sem engedték meg. most már örülök neki :)
2012. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?? o.O Nekem sem engedik amúgy a szüleim, anyám nagyon kiakadna, ha egy köldök pc-vel állítanék haza.. el se merem képzelni. :DD. Szerintem ha anyud nagyon nem akarja, akkor inkább ne csináltasd... magadnak meg végképp ne szúrd. :DD

16/L

2012. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen 14. :DD de már jó pár éve akarok és most már nem akarok várni,de remélem apa megengedi. egyépként igaz hogy nyáron ne nagyon csináltassak mert csúnya lesz?begyullad.
2012. jún. 12. 22:52
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

16 év alatt a normális szalonok szóba sem állnak a gyerekekkel, hiába is lebegtetnéd a papírt.


Nem segítek tippekkel, ne haragudj. Majd ha kellően felnőtt leszel hozzá, hogy csináltathass, lehet, hogy nem is kéne. Ha esetleg úgy döntenél annyi idősen, hogy szeretnél, akkor meg belevághatsz a dologba:).

2012. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
osztály társamnak 14 évesen lett,a rendesek szóba állnak vele. :D hidd el. és megcsináltatom valahogy. :D
2012. jún. 12. 22:56
 6/19 anonim ***** válasza:

Akkor nem voltak azok olyan rendesek, elhiheted;)


Amúgy nem értem, ha annyira át akarod szúratni/szúrni, minek írsz ide? Nem értem..

2012. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát mert kis kétely azért csak van bennem hogy lehet hogy még egy kicsit türelmesebbnek kéne lennem. :)
2012. jún. 12. 23:10
 8/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, tényleg nem azért írom, hogy ne csináltasd meg, mert hűű, de irigy lennék:)! Igaz, nekem se engedte édesanyám(igaz én inkább tetoválást szerettem volna), de sokkal jobb így, hogy várnom kellett rá, és meg tudtam fontolni, hogy tényleg kell-e. Itt is olvashattad egyik hozzászólótól, hogy ő később örült, hogy édesanyja nem engedte. Lehet, hogy időközben találsz valami hobbit, életcélt, amibe teljesen belefekteted az energiádat és eszedbe se fog jutni, vagy sajnálnád rá a "kidobott" néhány ezret is:)!
2012. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a jó tanácsot, gondolkozni fogok rajta. :)
2012. jún. 13. 17:37
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerinted észre vennék a piercingesek ,hogy ki írta azt a papírt írd meg magadnak és csááá :D a piercinges úgysem látta még anyukád-apukád aláírását :DD vágj bele.!!
2012. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!