Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a Max Factor Creme...

Melyik a Max Factor Creme Puff púder legvilágosabb árnyalata?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, de félek, mellényúlok az árnyalattal, ami nekem ennyiért már nem mindegy.

Világos bőröm van (nem hófehérke, de jobb színben inkább csak nyáron vagyok), olyasmi szín kéne kb mint a Miss Sporty So Matte - Light púdere.


Köszike! :)


2012. jún. 6. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A Translucent. Az attetszo szin..:) de ha leforditod magyarra is ezt jelenti a szo.:) azzal nek nyulsz melle.:)

De amugy az osszeevoi nem a legszebbek.:( Anno en is agyaltam rajta, de aztan a Manhattan porpuderenel maradtam es imadom :)

2012. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszike! :)


Sajnos az összetevők..... :/


De inkább csak alkalmakra használnám, buli meg ilyenek, mert szereencsére nincs problémás bőröm, csak néha púderezek. :)

2012. jún. 8. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ma vettem pont. Már láttam a kérdésed korábban, én is ezen dilemmáztam, hogy melyik lehet a legvilágosabb. A Translucent meg a Truly Fair között vacilláltam.

[link]

[link]

Aztán néztem a boltban, és a Truly Fair tűnt legvilágosabbnak, már a neve miatt is. A Translucent átlátszó, de pont emiatt több árnyalatú bőrhöz is jó. Na mindegy, nekem a Truly Fair pont jó, kipróbáltam. :)

2012. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!