Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy olcsó...

Mennyibe kerül egy olcsó alapozó, púder, pirosító és hajcsavarók?

Figyelt kérdés
Folyékony alapozót szeretnék és fogalmam sincs mennyibe kerül csak az anyumét vettem kölcsön néha. Púderem egyszer volt azt 500Ft-ért vettem és nagyon jó volt, imádtam de elfogyott. Pirosítóm még soha nem volt. Hajcsavarókat meg azért szeretnék venni mert ki akarom próbálni a göndör hajat és jó sok csavaró kéne. Szerintetek?

2012. máj. 13. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100 forintos üzletben az alapozók általában 600-800 küröl vannak, a pirosító kicsit olcsóbb, 4-500, a csavaró meg nem tudom, de egy ezresnél drágább az sem lehet.
2012. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ne 100 forintos üzletben vegyél alapozót, hanem inkább Rossmannban. Ott is van már talán 800 de 1000 forintért biztosan, és nem teszi tönkre a bőrödet feltétlenül.
2012. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. máj. 13. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!