Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemceruzát vegyek ami...

Milyen szemceruzát vegyek ami nem kenődik el tartós és árban is jó?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem most a catrice szemceruzája vált be,jó áron van 700 ft volt és jó tartós meg végre olyan szemceruza ami ébenfekete! De ha tartósat akarsz ami nyáron is jó akkor vízállót vegyél! Én is beszerzek majd egyet ha jön a hőség!
2012. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a kallos az árához képest meglepően jó, szerintem lemossa a pályáról a nála drágább drogériás vackokat is.
2012. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kallosnak van szemceruzája? Ezt sem tudtam:) Mennyiért adják és erős fekete ? Mert alapból a márkát imádom!
2012. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
van, és elég erős színe van. olyan 4-500 körül szoktam látni. :D annyiért szerintem legjobb.
2012. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hol lehet venni? Nem akarok offolni de gondolom kérdezőt is érdekli ha keres:)
2012. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a válaszokat igen a kallos szemcerka nekem is felkeltette az érdeklődésemet.Hol lehet kapni?:)
2012. jún. 5. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát gondolom ahol Kallos termékeket. :D Fodrászkellékesben érdemes rákérdezni, főleg, ahol kozmetikusoknak is van kínálat, nem csak hajas dolgok. :D

Szegeden a Kincses Sziget nevű helyen, Pesten fogalmam sincs, és máshol se nagyon. :D

2012. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyorben a Kisfaludy utcaba tuti van a Szilvinek Kallos sz.ceruzaja. Aztan h mas varosba.. :/
2012. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pont győri vagyok,akkor megyek a csivavás csajhoz:) úgyis akartam,mert nem tudom hányszor használhatom a bes hajszínezőt amit adott!
2012. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült be szereznem a kallos szem cerkát de sajna nekem annnyira nem jöt be 330ft volt de nekem kicsit folyós túl krémes de vettem egy essence szemceruzát is az már sokkal jobb nem folyik le tök jó nem kenődik az pedig 399ft volt.
2012. jún. 8. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!