Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemceruzát hova rajzolod?...

A szemceruzát hova rajzolod? Csak nekem kenődik el olyan hamar?

Figyelt kérdés
Két helyre szoktam rajzolni a szemcerkával, vagy a szempillák fölé, ott kb. 15 perc alatt lepislogom, és utána a szemzugban gyűlik össze, vagy a szempillák tövébe rajzolom, onnan meg nagyon hamar lehullik. Nincs valami tippetek, hogy tartósabb legyen? :)
2009. máj. 3. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehúzod a szemed alatt a bőrt és ott van egy nagyon halvány rózsaszín csík na ott húzd ki és ugyanúgy fölül is.
2009. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
odahúzom, de onnan nagyon hamar lepislogom. :(
2009. máj. 3. 20:48
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Wááá, oda ne húzd. Olyan szemed lesz tőle, mint egy spóroltszeműnek. (kínai)

Vegyél szemhéjtust, és csak fölülre. Ha jó minőségűt veszel, garantáltan ottmarad egész nap.

2009. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok Érdekes nekem a tus összevissza kenődött. És ha a fúk leöntöttek akkor szépen lefolyt vagy ha viszketett a szemem akkor is elkenődött. Úgy látszik egyénfüggő. Tehát az se biztos hogy olyan lesz a szeme mint egy kínainak.

Próbáld ki egy erősebben fogó szemceruzával. Vagy egy jobb márkát kipróbálni, esetleg kicsit keményebb szemceruzát válassz.

2009. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg tustól is lehet olyan mint egy kínai.
2009. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem leszek tőle kínai, de ez az ötlet jó, hogy eerősebben fogó cerkát keressek. meg lesz. :) köszi. :)
2009. máj. 3. 22:38
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
MAC szemceruzát vegyél, és úgy húzd ki a szemed ahogy az első válaszoló írta, lehúzod a szemhájad és a vékony csíkra.. én is ezt használom, nekem mindig elkenődött eddig bármelyik cerka, most pedig sokáig megmarad.
2009. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Ha belülre húzza a csíkot, akkor az kicsinyíti a szemét, ez köztudott.

Jó minőségű tust kell venni, és ennyi.

Amúgy ha mindenképp a szemcerkánál akarsz maradni, akkor a miss sportysakat ajánlom. Amik nem olyanok, mint egy ceruza, inkább mint egy.. hát.. zsírkréta. Szerintem. Nekem az vált be.

2009. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó: az van, miss sporty, és ilyen automata, szóval csavarni kell, és akkor kitekeredik a hegye.
2009. máj. 4. 18:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
23:26-os vagyok. Nekem sincsenek óriási szemeim, mégis odahúzom és nem kicsinyíti. Csak nem feketét kell venni, hanem barnát, vagy mondjuk zöldet esetleg kéket ha illik a szemedhez.
2009. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!