Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű rúzsokat használs...

Milyen színű rúzsokat használsz? Melyik a kedvenc rúzsod?

Figyelt kérdés

Piros, rózsaszín, lila, narancssárga, korall, nude, barackos. Melyiket szereted a legjobban?

Esetleg kedvenc márka, amivel nagyon megvagy elégedve??



2012. máj. 30. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én ha rúzsról van szó nem szeretem a túl sötétet például a vöröst abba úgy nézek ki kb mint egy vámpar de a túl világosat az ilyen rikító rózsaszínt sem szeretem, mint amilyen mostanában is a "trendi". Ha rúzst veszek akkor megpróbálom a kettő köztit nehéz eltalálni, de azért nem lehetlen.kb olyat szeretek mint a szám színe csak világosabb... :)
2012. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, azok is nagyon szépek tudnak lenni..:)

Én most rátaláltam egy rúzsra, ami hihetetlen bejön és ennyi pénzért nem is értem, hogy nem vettem még észre.

Essence - All About Cupcake...nekem nagyon bejön.:) de én szinte a narancssárga, barna és a pink szín kivételével mindegyiket szeretem.:)

2012. máj. 30. 15:20
 3/8 A kérdező kommentje:
2012. máj. 30. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem ebből a világos rózsaszín van meg, de az enm csillog így mint ezen a képen.

Neked se?:D

2012. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mármint neked is az All About Cupcake??

nekem se csillog, csak kis fénye van, de nem vészes. itt a vaku dobott rá szerintem fényt.

2012. máj. 30. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:

rózsaszín (nem rikítós) és a világos vagy közép lila a kedvencem.


Rózsaszínt akkor használom, ha kékre festem a szemhéjamat.

Lilát pedig akkor, ha lilásra van festve a szemhéjam vagy pedig mályva színre.

2012. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kedvencem jelenleg az élénk vörös és a pink. De szeretem még a halvány rózsaszíneket is.


Ami a legjobb volt eddig, az a MAC. Mondjuk nem olcsó.

Olcsóbb kategória és nagyon jó a NYC (most használom, és szép élénk színe van), közepes kategóriából pedig a Max Factor.

2012. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fekete *.*

Márka... Azmiaz? :D

2012. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!