Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használsz rúzst? Mi a kedvenc...

Használsz rúzst? Mi a kedvenc színed és márkád?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nemXDXD 18/f
2010. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintema rúzs nem szép

inkább szines szájfény és rá vlmi csillogós

2010. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én inkább a szájfényre szavazok... Persze ez korfüggő is. Én "csak" tizenöt vagyok. De ha rúzst akarsz használni akkor szerintem inább vegyél drágábbat, mert azok tartósabbak és élénkebb a szinük. Perpilanat én Essence szájfényt használok és nekem nagyon bevált, szerintem a rúzsuk is jó lehet (bár ez nem egy nagyon drága márka, de azért jó, pl.: Miss Sporty-s rúzst ne vegyél...)
2010. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi :)

19 vagyok.

Most vettem avonból egy rúzst, egész jó és tartós, a szájfény ragad és hamar lejön. Legalábbis ez történik mindig...

Arról nem is beszélve, hogy Páromat irritálja, csókolózni, de még puszit adni sem lehet úgy :)

Várom a további hozzászólásokat :)

2010. ápr. 23. 16:49
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem a Chanel-től a Honolulu a kedvencem :)
2010. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Eleinte az én fiúmat is zavarta... Aztán vettem egy olyat ami zesítve van. Azóta nagyából így néz ki a csók: gyakorlatilag lehyalja az ajkaimról a szájfényt (ill. lepuszilgatja), aztán áttmegyünk rendescsókolózásba...

Közben tuti, hogy mindeki, hülyének néz... De valami meg kell a számra! A rúzs meg nagyon feltünő lenne. Ez meg így még mindig diszkrét valamenyire.


15/L (a fiúm meg 21)

2010. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Márkában rúzsok közül Estee Lauder-ez nagyon szép, tartós. De húzós ára van. Színben a világos rózsaszín, de legfőképp a testszínű tetszik. Bár utóbbi nincs nekem, mert sehol nem találok ilyet:(
2010. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
AVON. Én arra esküszöm! Nagyon jó! Tartós a szine és intenziv! Próbáld ki!
2010. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

vettem már :) arra írtam, hogy tartós :)

lehet veszek szájfényt :)

2010. ápr. 24. 14:00
 10/14 anonim ***** válasza:

rúzsom nincs de szájfényem nagyon sok külömböző íz és szín:P


amúgy tuttátok h a rúzs bálnazsírbólvan?:O

2010. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!