Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ingyen lehet műkörömépitőnek...

Ingyen lehet műkörömépitőnek tanulni?

Figyelt kérdés
Én csak fizetős tanfolyamokat találtam, tud valaki ingyenes tanfolyamot?
2012. máj. 15. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajna, az ingyen tanfolyamot még nem találták ki.

Vagy te szeretnél ingyen dolgozni hónapokig? Nos, más sem.

Régebben volt munkaügyi központ által szervezett tanfolyam, de az sem volt teljesen ingyenes, manapság már nincs, mert nem hiányszakma.

2012. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs, mivel a munkaügyisek valóban nem képeznek olyan szakmára, amiből 20szor annyi van már mint kéne.

Sőt, ha találnál ingyen tanfolyamot, abban nem lenne benne az anyagköltség, ami nem kevés.

Keress olyan tanfolyamot, ahol az is benne van a díjban esetleg, akkor jössz ki a legjobban talán.

2012. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos én se gondoltam, hogy pozitiv választ kapok...DE egy probát megért...
2012. máj. 16. 19:59
 4/4 A kérdező kommentje:
És senkit se kértem, hogy ingyen dolgozzon szerintem. Tanárok jelentős része nem diákoktol kapja a fizetését, mégsem dolgozik ingyen. Szoval valamilyen szinten iskolarendszerű dologra gondoltam, mivel annak ellenére, hogy én sem hallottam róla még lehet. De nincs ezekszerint :)
2012. máj. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!