Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk is meg tudnak tanulni...

Fiúk is meg tudnak tanulni sminkelni?

Figyelt kérdés
Két hónapja ismerkedtem meg a párommal és nagyon aktívan érdeklődik a sminkelés iránt. Megmutassak neki pár fogást, hogy s mint kell sminkelni, milyen színekkel? Vagy ez lányos dolog és hagyjam a fenébe? én 20 vagyok a párom 19
2010. máj. 11. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb profi híres stylist,smikes,fodrász férfi :)

És ha lusta vagy megcsinálni a sminked még egy jó pont neki (: szerintem megéri tanítani, főleg, ha érdekli

2010. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia:)

ha érdekli, akkor miért is ne?:)

ahogyan írták is, sok férfi sminkes, stylist és divattervező van, és nagyon ügyesek:)

csak azért ne vidd bele túlságosan, nehogy meleg legyen:D

jó ezt most viccből írtam, ne úgy vedd...:)

2010. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom .. a legtobb jo es hires simneks az ferfi:)

es amugy is miert lenne lanyos,olyan nincs h lanyos es fius.egyszeruen ha tetszik neki akkor hadd levezze magat,ez is egy muveszet :)) nalam az sem baj ha a ferfi sminkel diszkreten,a lenyeg h o erezze jol magat,van akinek az onbiazlma is no picit smink miatt:)

2011. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!