Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen kék körömlakk?

12 évesen kék körömlakk?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok róla.?:)
2012. máj. 12. 12:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12 évesen tankönyv?? Te mit gondolsz róla? :)
2012. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ilyen nagy dolog benne..:) Eddig sosem lakkoztam ki a körmöm csak láttam mostanában a velem egykorúakét...Nem azért csináltam mert utánozni akarom őket,hanem mert nagyon megtetszettek a színes körmök.:) Anyuék pedig megengedték anyát meg kértem és ő vette meg nekem =).
2012. máj. 12. 19:24
 13/20 anonim ***** válasza:
és iskolába is lehet színes körmökkel járni?
2012. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nekem is furcsa,de lehet.csak sminkelni nem szabad
2012. máj. 12. 21:14
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg lakkozzál nyugodtan. Csak arra vigyázz, hogy ne járj lepattogzott körömmel, mert az ngyon csúnya.
2012. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is lakkoztam már ilyen idős koromban a körmöm bőven. Hol világos színekkel, de volt vörös lakkom is. Illetve anyué volt, de használtam. Az osztályfőnökömnek hatalmas műkörmei voltak mindig, de egyszer megfenyegetett, hogy igazgatói lesz a vége, ha mégegyszer kifestem a körmöm. Ezt elmondtam anyunak, nevetett egyet, másnap megkereste az osztályfőnököt, elmondta, hogy nem az ő dolga a gyereknevelés. Utána nem szólt egy szót se a vénasszony (60 éves volt, papagájszínű hajjal és műkörmökkel, ahogy már írtam).
2012. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ne hallgass a rossz kritikára.Ez csak attól függ h a szüleid és a sulid engedik-e...egyébként nekem 12 évesen neonzöld is volt :D és szerintem a kék szép
2012. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Regci válasza:

Énis lakkoztam amikor ennyi voltam volt hogy minden körmöm más színű volt szerintem belefér bajod nem lesuu zőle csak kenj fel először átlátszót és utána ha megszáradt a színes lakkot mert elszíneződik a körmöd.

17/N

2012. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Simán!Én az első szines lakkom(ami rózsaszín volt)azt kb. 8évesen kaptam,bár azt ritkán hazsnáltam.Az igazi első lakko megy piros körömlakk volt(az a kedvenc szinem)és azt 10-11évesen kaptam.Bár azt se mindig használtam.Most már 1 éve teljesen körömlakk mániás vagyok.A szüleim nem szólnak,és a suliba se.

14/L

2012. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szerintem semmi akadálya :)

én is festettem már 12 évesen a körmömet..mondjuk legtöbbször átlátszóra, de a rózsaszín és a kék is sokat előfordult:)

16/L

2012. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!