Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden nap körömlakk...

Ha minden nap körömlakk szagát lélegzem be az árthat a babának? 36 hetes babás vagyok, és 2 hete minden nap max 3 percig tömény körömlakk szagban vagyok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
körmös vagyok, de még én sem szagolom töményen, mellettem az ablak, ami mindig nyitva, és próbálom mellőzni a szagokat.
2009. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem egészséges, az biztos...
2009. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát biztos, hogy jót nem tesz, de gondolom baja sem lesz ettől a picinek.Miért nem használsz ilyenkor maszkot?Talán talán a munkáddal jár a körömlakkszag?Nem lehetne ezt mellőzni?Ha nem tudod mellőzni, akkor vegyél fel maszkot, a tesvérem is műkörmös, és ő nem terhes, és mindig használ maszkot amikor dolgozik, és valamit belélegezhet, sőt ha terhes kismama csináltat műkörmöt, akkor neki is ad egy maszkot.Nem feltétlen muszáj az ilyen szagokat belélegezni, vagy van ablak nyisd ki ilyenkor, vagy csinálj huzatot.egyáltalán nem értem miért kell neked terhesen belélegezni ezt.És két hete szagolod, nem jöttél rá előbb, hogy ez nem helyes?Miért pont két hét után jut eszedbe, hogy káros lehet e a babára.Amúgy nem bántani karlak ne értsd félre.Én is voltam terhes, tudom milyen amikor nem tudsz szagokat anyagokat elkerülni, úgy, hogy közben ne legyen lelkiismeretfurdalásod, hogy ezzel ártottál e a babának vagy sem.Én például alig jártam fodrászhoz a terhesség alatt, és hajat sem festtetem, mert nem akartam belélegezni a szagokat, erre karácsony előtt muszájból elmentem a fodrászomhoz, akivel előzetesen megbeszéltem, hogy első legyek, és ne szívjam afestékszagát másnak sem, mert elég kis helység, és tél volt, erre bementem és dauerolt valami nőnek, én meg végig ájuldoztam,meg magamban szidtam a fodrászom, mert nem rrőúl volt szó, hogy dauervizet kell szívnom, de olyan xar volt a hajam, hogy végigültem kb. félórát a dauerszagban még az ablakot is kinyittattam, de megbántam, hogy nam hagytam ott azonnal, mert egész nap ezt a zsagot éreztem, meg féltem, hogy nem e okozott bajt a babámnak 30 hetes terhesen.Szóval ott kellett volna hagyni már az első percben, és tojni arra, hogy milyen lesz a hajam karácsonyra, de utólag gondolkoztam.:( De szerencsére nem lett semmi baja a kislányomnak, és most már 16 hónapos.:)Ha legközelebb terhes leszek, mégjobban figyelek ilyenekre.Amúgy akkor voltam utoljára a fodrászomnál, és azt bánom, hogy nem mondtam el neki, hogy miért váltottam fodrászt.Pl. most a kislányom 16 hós és neki is csak úgy vágatok hajat, ha közben nincs festetés senkinek, miért kellene egy 1.5 éves babának ilyen szagokat belélegeznie.Egy terhesnek meg pláne nem, mert fejlődő baba van a hasában.De azért ne aggódj, nem hinném,. hogy baja lett ettől a babádnak, de legközelebb legyél elővigyázatosabb.
2009. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Miért szagolod????? Miért csak 36 hetesen vagy ilyen szagba?Miért 2 hete? És miért max 3 percig?? Te is válaszolhatnál a kérdésekre hogy jobban tudjuk segíteni, tanácsot adni. A kommunikációnak oda vissza kellene működnie.
2009. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!