Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes babás vagyok, és két...

30 hetes babás vagyok, és két hete megőrülök a körömlakk szagáért, normális ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 11:56
 1/6 anonim válasza:

szerintem igen:) nem kell megijedni.

és legalább szép színes (v színtelen) körmeid lesznek :)

2009. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én meg az égett szagért őrülök meg. Erre a bográcsozásnál jöttem rá. Már ahogy meggyulladt a fa megcsapott az "illata" és nem tudtam szabadulni tőle.

Csak nehogy piromániás legyek!

14 hetes km

2009. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én még nem hallottam ilyet, de sztem ne nagyon szagolgasd, nem hiszem hogy a benne lévő anyagok egészségesek lennének.
2009. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne nagyon szagolgasd, főleg ne sokáig.
2009. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, és bocs az offért, ilyet még nem is hallottam, de jót mosolyogtam, nagyon aranyos. (Azért sztem ne sokat szipákolj belőle, nehogy bekábulj) Hát ez tényleg tök jó :)))))))))))))))))))))))
2009. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg aranyos:))) De szerintem se szagolgasd nagyon max.rendszeresebben lakkozd át a körmöd valami jól szellőző helyen:) Én amúgy a tusfürdők illatáért vagyok oda/de csak ami a szivacson "marad" illat/,sokszor azon kapom magam hogy a szivacsot szagolgatom:) Ja meg a frissen kimosott ruha,hmm az Isteni számomra:) Furcsa dolgok ezek:)

Boldog babavárást

34 hetes km

2009. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!