Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Porpúdert használóktól: Hogy...

Porpúdert használóktól: Hogy csináljátok, hogy ne lélegezzétek be és ne szálljon erre-arra a porpúder használat közben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a minősége és szeretném használni, de az asztal is tök púderes lesz, és ami még zavaróbb, hogy száll az arcom körül használat közben és félek, hogy belélegzem! (tilos belélegezni, főleg ha szilikon is van benne) Ecsettel próbálkozom és szerintem nem veszek fel sokat. Ti hogy csináljátok?
2012. máj. 11. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mosdó felett óvatosan kell felütögetni. Ha túl sok jött fel, vissza lehet rázni. Remélem érthető volt :) Én nem szoktam belélegezni, nagyon szeretem.

25/N

2012. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez most biztos nagyon hülye kérdés lesz, de alulról ütögeted felfelé vagy hogy érted? Nem a kupakjába rázol bele valamennyit és onnan veszed fel? Ha alulról ütögetem, nekem nem jön fel semennyi:( Ha meg beleöntök a kupakba, rögtön elkezd szállni... Marha nagy probléma, tudom:P De mégis idegesítő, hogy a fele nem az arcomon köt ki.
2012. máj. 11. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezeket alulról kell óvatosan felütögetni. Vagy kissé "rázó mozdulattal", mintha el akarnád ejteni. Jön elég, hidd el. Az ecsetre úgysem kell sok és többször is átmehetsz egy adott területen, ha kevésnek találod :)

25/N

2012. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez nem lesz hasznos, de nekem a hozzá adott pamacskával sokkal egyszerűbb..

Én is próbáltam már ecsettel(többfélével is), de nekem is szállt, meg valahogy ha van alatta korrektor, akkor úgy képes azt is elmaszatolni..

Na mindegy, szóval próbáld meg a pamacsával, sokan nem tudják hogy hogy kell használni: én is a kupakba szórok valamennyit, majd belemártom a pamacskát picit rázok rajta, és a felvett púdert az arcomra nyomogatom pici sűrű mozdulatokkal ide-oda jár a kezembe.

Ha végeztél vele, a felesleget le lehet finoman seperni ecsettel, de nem mindig kell, néhány alkalom után már ismeri a púdert is és a pamacsot az ember és nem szükséges.

2012. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!