Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fülembe (porcban) volt egy...

Ezvagyokén :) kérdése:

A fülembe (porcban) volt egy piercing. Kiszedtem, de utána már sehogysem akart visszamenni. Akkor most hogyan kell fülbevalót cserélni, hogy utána vissza is mennyen? :D

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem ha kiveszem akkor vissza is megy

valamit nem jól csináltál, bár nem vágom mit lehet elontani egy fülbevaló behelyezésén:O

2012. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi időre szedted ki?
2012. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kb. 2-10 percre amíg lefertőtlenítettem,de utána bedagadt,és már nem tudtam visszarakni...
2012. ápr. 26. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor szúrattad?
2012. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még agusztusban...
2012. ápr. 27. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Hm...nem hiszem, hogy összeforrt volna olyan hamar.
2012. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze... csak az a baj,hogy miután kiszedtem úgymond "felpüffedt" és nem tudom,hogy miért
2012. ápr. 29. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Begyulladt. Félévig nyugodtan gyógyulhat, addig nem szabadna kivenni
2012. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8as... ugyanmár, nekem a porcban a fülbevalómat kiszedtem 3 hét után letisztogatni és visszatettem, azóta sincs semmi baja, volt hogy két napig elfelejtettem betenni mert egyszer kivettem

fogalmam sincs kérdező miért csinálta ezt, nekem ez nagyon fura

2012. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!