Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A tragus piercing szúrása...

A tragus piercing szúrása mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

tudom, hogy csak egy pár másodperc, és kész, de a maga a szúrás mennyire fájdalmas?

és utána meddig tart míg begyógyul, nagyon fáj utána?

előre is köszi a válaszokat :)


2012. ápr. 20. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A szúrás maga nem vészes, inkább az utána lévő gyógyulás, a gyulladás miatt. Akár 5-6 hónap is lehet a teljes gyógyulás porcnál
2012. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénenként változó, nekem a szúrás fájt, és nagyon kellemetlen volt az egész művelet, de utána semmi bajom nem volt tőle, nem fájt már, nem gyulladt be. Persze vigyázni kell rá, ápolni, odafigyelni.
2012. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
eléggé fáj, a szúrás is, de az még jobban, amikor áthúzzák rajta a csövet. bár szerintem megéri elviselni :)
2012. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nekem 3 hónapja van tragusom:)


a westendben szúrattam, fájt,de kibírható volt...amikor beletette az ékszert,na akkor fájt nagyon,de az érzéstelenítő segített azért.


még a mai napig fáj ha belekapok,vagy bármi. emlékszem amikor kb 1 hónapja volt meg,akkor nagyon elkezdett fájni az egyik délután, annyira hogy (soha nem gyógyszerezek,de akkor) bekellett vennem egy fájdalom csillapítót.


figyelj arra,hogy jó helyen,steril körülmények között szurasd,és figyelj a kezelésre. akkor hamar gyógyul.


a fájdalom ellenére ajánlom,én imádom:)

2012. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem van 3 helixem, egy orr, illetve ajak pc-m valamint egy tragusom. Az orr pc volt az első, azt szalonba szúrattam, a többit magamnak otthon. Az 1. helixem ár több mint fél éves, a 2.is, a 3. pedig kb 1-2hónapos. Az ajak pc-m 1 hónapos kb, a tragus igen friss, 4 napos.. de szerintem ezek közül, az orr volt a legkellemetlenebb. Tehát ne aggódj, véleményem szerint a tragus semmi az orrhoz képest.
2012. júl. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én tegnap szúrattam, kellemetlen volt és picit fájt is, de nem bántam meg! Ne félj, te sem fogod megbánni :) Most még a gyógyulási szakaszban vagyok én is :D
2012. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!