Be lehet rakni a 2mm-es fültágítót a sima füllyukba?
Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 04:01
11/16 anonim válasza:
sztem bemegy =D én így csináltam: tollhegy> ecsetvég> ecsetvég többi része ami folyamatosan vastagodott(ugye felvágtam 3-4 részre) > szívószál>szemceruza kupak> mekis szívószál =D és a 8 tágító már befog menni... vagyis a szilikon biztos =)
12/16 anonim válasza:
akkorát meg minek beletenni ? :O
vagy 5mm.. vagy semmit ne csinálj..
13/16 anonim válasza:
Én hatos csigát tettem bele a sima füllyukba, csak lassan csináld. :D. Nem kell szarakodni fogpiszkálóval, szívószállal, meg mittudoménmikkel. :)).
14/16 anonim válasza:
De szerintem otthon is megcsinálhatod nem kell hozzá emberke amúgy hogyha sima lyukba rakod akkor kicsit fájni fog de megéri mert a 2 mmes még össze tud forrni!!!!
15/16 PoundCake válasza:
És össze tud majd úgy forrni hogy semmi ne látszódjon?Én is most gondolkozom fültágításon de nekem max 2mm nem nagyobb.Egyáltalán gyártanak 2es tágítót?
16/16 anonim válasza:
Tudom hogy regi ez a kerdes, de en most talaltam meg mert en is elkezdtem tagitani a fulem. Csak egy kerdesem lenne az irok 70%ahoz. Akiknek nem tetszik a fultagito azol mi a fsznak irnak ide? Mindenkinek mas az izlese nem kell idejonni es megmondani a tutit. A kerdezo NEM azt kerdezte h jo e a fultagito vagy sem. Senki se kivancsi arra hogy xy nem szereti a fultagitos embereket es szerinte undorito es nem lehet munkat keresni vele. Amugy apam is rocker, hoszu haja van es van egy piercingje is. Kepzeljetek el, a 12. Kerbe lakunk az egyik leggazdagabb kornyeken es ove az egesz ceg, o a fonok. Kepzeljetek el, hosszu hajjal es pcvel is lehetsz rendes ertelmisegi ember aki meghozza egy rohadt nagy ceg fonoke. (Itt nem az a lenyeg hogy gazdagok vagyunk mielott az ertelmes emberek idecommentalnak).
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!