Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha akár féláron tudnál vásárol...

Ha akár féláron tudnál vásárolni maybelline és L'oreal termékeket vásárolnál?

Figyelt kérdés
Érdekelne?:)

2012. ápr. 19. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. A maybelline nekem nem vált be, utóbbit szintén nem használom. Megvannak a bevált, lényegesen olcsóbb, egészségesebb és jobb márkáim. Egyébként gondolom a kérdés nem elméleti. Itt próbálod elsózni a lopott holmit?
2012. ápr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen termékek váltak be neked?

De amúgy elméleti:) Nincsen a birtokomban semmi ami lopott lenne netán.

2012. ápr. 19. 00:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem vagyok mérvadó, mert én olyan többnyire ismeretlen márkákat használok, amiknek ismerem az összetevőit, tudom, hogy nincs bennük semmilyen káros anyag. Azért nem írom le, mert nem reklámozok. Hogy lehet egy ilyen kérdés elméleti? Honnan jött?
2012. ápr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem
2012. ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igen. Maybelline-t szoktam vásárolni, és meg vagyok vele elégedve,hátha mér féláron lenne:) A L'oreal termékei is nagyon jó minőségűek,csak sajnos azokat nem engedhetem meg magamnak.
2012. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vennék 1-2 dolgot, ami épp fogyóban van, de csak azért, mert fél áron van, nem vásárolnám fel a fél boltot. :D
2012. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%-os Glamour kuponnal Maybelline alapozót vettem, és nagyon bevált. Úgyhogy ha féláron tudnék mindig vásárolni, elégedett lennék, de teljes áron is meg fogom venni, ha ez elfogy.
2012. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!