Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondanátok rossmann saját...

Mondanátok rossmann saját márkás termékeket?

Figyelt kérdés

minden kategóriából

testápolás,tusfürdő, sampon, krémek, lemosók, babacuccok, ajakápoló

debármi másból is

amik beváltak


2012. márc. 9. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tusfürdői és a samponjai nagyon beváltak, ezentúl a szappan. A szőlőzsír nem jött be viszont (sima kék) Mást nem igazán használok.
2012. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

isana-kézkrém,ajakápoló,sampon

liliputz-még nem próbáltam

alterra-testápoló,tusfürdő-olyan,mint az alverde

synergen-arcpakolás

wellness beauty-tusfürdő

babydream-testápoló

fusswohl-lábspray

Huhh jó sok mindenem volt már:)).

2012. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagy kedvenc az essence:) minden körömlakkja szájfénye bronzosítója(szempillasprilálját nem próbáltam mert abból csak márkásat veszek)

Tusfürdőjét nem szeretem személy szerint, de a páromnak nagyon jó az Isana meg a Cerruss férfi tusfürdő és olcsó!

Plusz a rossmannba lehet csak kapni fél! literes hajpakolást vmi bio, na azt imádom sokáig elég és festett hajra tökéletes!

Tisztítószereik is nagyon jók, kedvencem a varázs szivacs. 2 db-os szivacs, csak víz alá kell tenni és úgy lesúrolja a konyhát hogy csak néztem:))

Kutya jutalomfalatjait meg egyszerűen imádja az én válogatós blökim:)

De nekem a DM saját márkás termékei jobban bejönnek így tusfürdőből meg hővédő sprayből!

Sampont meg alapozót azért nem írtam mert az nálam Pantenne pro V meg Astor :) na ez hosszú lett de remélem össze tudtam foglalni és sikerült segítenem!

2012. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!