Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vegyek?

Milyen alapozót vegyek?

Figyelt kérdés

Egy alapozót szeretnék venni, bár nem nagyon használnám. De mégis vennék egyet nehogy meglepetés érjen és éppen kelljen,mikor nem tudok venni. Szóval átlagos a bőrszínem. Milyen típusút ajánlatok? DM-ben tudnék venni, mert egy kisebb városban lakom, ahol csak ez a drogéria van.:)

Nektek milyen fajta van? Köszi előre a válaszokat.



2012. ápr. 17. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem astor skin match van az a feladata,hogy illeszkedjen a bőrszínedhez,úgyhogy én nagyon szeretem,nincs maszkhatása és jól fed. 3500 ft én nagyon ajánlom..

Ami nekem nem jött be az a maybelline alapozó úgy nézek ki benne mint egy hulla és nagyon látszik hogy van rajtam alapozó..csak úgy használom hogy most még nincs pénzem astorra hogy rakok fölé bronzosítót,úgy még türhető..

2012. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a Maybelline Affinitone Mineralt nagyon ajánlom, 2300 körül van asszem.
2012. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
beautycycle™ Olajmentes folyékony alapozó-SZuper, mintha semmi nem lenne rajtad és hidratál, és fényvédő faktoros.
2012. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolso!! Amway termeket nem kap a kerdezo dm-be.

Hat ha dm...akkor max factor...de nekem a catrice si bejott, de az nincs dm-be csak rossmannba. Ha meg nem olyan veszes az arcod esetleg a garnier szinezett hidrataloja, ami bb neven van jelen.

2012. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Garnier BB krémjétől úgy fog fényleni a bőröd mint a korcsolyapálya, főleg, ha alapból enyhén zsíros a bőröd, akkor egyenesen katasztrofális lesz a finishe. A Maybelinne Affinitone nevű alapozóját ajánlom, nagyon jó kis sztenderd alapozó és ha nem vakolod, nem lesz maszkhatás. Én mindig úgy használom, hogy 3-3 kis pöttyöt teszek a 2 arcomra, homlokomra, az államra pedig egy pöttyöt és szépen ütögetve eldolgozom. Soha nem néztem ki még úgy mint egy "hulla"...
2012. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó én sem kenek rá sokat belőle.. Szerintem az a baj nekem hogy ajándékba kaptam még karácsonyra és túl világos színt kaptam ami a szolizott bőrömőn úgy elüt hogy hihetetlen.. Azért mondtam az astor skin match-et mert az illeszkedik a bőrszínemhez mintha nem is lenne rajtam alapozó..

De amúgy a BB Cream nekem is szörnyű volt felkentem délelött és délután már foltos volt a bőröm,olyan csúnya volt.. De édesanyámnak meg bevállik nagyon! Szóval szerintem ez is bőrfüggő mint minden alapozó:)

2012. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem a Manhattan 2 in 1 púderalapozója vált be, dm- ben is kapható. Nem fénylik, és nagyon egyszerű felvinni. 2400- 3000 Ft körüli az ára. Én két árnyalatot váltogatok, 17-es és 21- es számúakat.

Ezenkívül a Manhattan tubusos alapozója is jó, ára középkategóriás. Egyáltalán nem csomósodik a bőrön.

2012. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is max factort ajánlanék:

[link] (az xperience, a color adapt )

Vagy ezt a manhattant: [link]


Igazából majd csak ott látod, hogy melyik az amelyik legjobban egybeesik a bőröd színével, de a drogériás fények csalnak, úgyhogy inkább világosabb legyen egy picit a bőrödnél.

2012. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A dm-ben a max factor alapozókhoz pedig most(május 2-ig) olyan akció van, hogy ha veszel egy alapozót akkor +1 ft-ért kaphatsz egy max factor creme puff púdert ajándékba.

Csak mert ha veszel egy alapozót és nincs púdered, akkor az is kell hozzá.:)

2012. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat nekem pont nwm fenylik a bb-tol az arcom.:) de most ettol meg nem kell ot elijeszteni ettol...lehet neki bevalik...
2012. ápr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!