Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempillát hányszor lehet...

Műszempillát hányszor lehet visszaragasztani?

Figyelt kérdés
Ha már nem lehet használni milyenné válik?
2012. ápr. 6. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. szerintem ha még nem annyira ragacsos akkor még megáll. de amúgy óvatosan letudod tisztítani és uj ragasztót felvinni.
2012. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A ragasztót mindig el kell távolítani róla...

Amúgy akárhányszor újraragaszthatod, amíg nem megy tönkre. Nekem általában ez annyit jelent, hogy kihullik a szála valahonnan.

2012. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak a Red Cherry műszempilláról tudok hitelesen nyilatkozni, mert ragaszkodom ehhez a márkához. Amíg tönkre nem megy. Nagyon tartósak, de én csak kizárólag DUO ragasztót vagyok hajlandó használni, ez atombiztos és jól leszedhető a műszempilláról. Mindig le kell venni maradéktalanul a ragasztót és akkor addig tudod használni a műpillát, amíg a termék bírja a strapát. A Red Cherry nagyon bírja és a DUO ragasztó gyönyörűen leszedhető róla. Itthon a Makeup Plázában lehet kapni.
2012. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel lehet a ragasztót leszedni róla?
2014. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!