Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A hugom 13 éves és festi a...

A hugom 13 éves és festi a körmét meg a szemét magassarkúban jár mindenhova még suliba is most meg töllem kérdezte meg hogy ragaszthat e műszempillát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám küldte hozzám hogy én obban szót értek vele
2012. márc. 5. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

O.O

én 12 évesen voltam ilyen, és csak az segített, hogy ler_ibancoztak. azután kezdtem el "fiúsan" öltözködni:D

persze ezzel nem azt mondom, hogy k_urvázd le, csak beszélgess el vele, hogy kik is öltöznek így tizenhárom évesen:)

sok sikert:D

2012. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Beszéld emg vele, hogy 13 évessen ne öltözködjön így hanem maradjon csak szépen gyerek...

Mert túl hamar felnőni nemjó ezt majd ő id fel fogja fogni

2012. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem jó fejlődési irány ... És elég szomorú, hogy anyukád nem tud rá hatni, ez az Ő dolga lenne és nem pedig a Tiéd! (Bár lehet, hogy egy lázadó kamasz a testvérére mégis jobban hallgat mint az édesanyjára) Én is vettem fel magassarkú cipőt amikor 13 éves voltam, de csak néha-néha, mert tetszett ahogyan kopog amikor lépek. :) De akkor még a kockasarok volt a divat, nem a 20 centis tűsarkú :) De festeni még abszolút nem festettem magam, mert az még nagyon nem való egy 13 éves kislánynak. A műszempilla meg pláne nem ... Én biztosan nem engedném a lányomnak! Hogy mit tegyél? Próbáld meg megértetni Vele, hogy még egy sokkal idősebb lányon is gáz a műszempilla, hiszen benne van a nevében is, hogy mű, nem az övé ... Egy nő nem attól lesz igazi nő, hogy mindene a mű. (a körme, a melle, a haja, a szempillája ... stb.) Mondd el Neki, hogy a fiúkat mennyire taszítják a mű lányok és sokkal többre tartják a természetes szépséget! Ennyit tudok javasolni. Sok sikert de Édesanyád próbálja inkább nevelni és ne pedig Te!
2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Én azt hiszem nem igazán tudtok magatok elé képzelni egy 13 éves lányt. Nem kislányban gondolkodunk, emberek!

Tini, fejlett személyisége van, érett véleménye. Ha ez a stílus jön be neki, csak csinálja.

13 évesen én is sminkeltem magamat, szebbnek éreztem magam, bajom meg nem lett belőle. Manapság sokan csinálják, szerintem ez alapján nem lehet és nem is szabad senkit megítélni...

2012. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Szóval egy 13 éves lány érett, fejlett személyiséggel rendelkezik és nem gyereknek számít??:-) na én nem így gondolom ...
2012. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TijuMK ***** válasza:

És honnan szedi a körömlakkot, szemfestéket és magassarkút? Nekem anno 13évesen még zsebpénzt sem adtak nem hogy ilyeneket vásároltam volna magamnak, no meg engem anyám úgy rúgott volna hátsóba ha így mentem volna ki az utcára. Péntek esténként kipróbálgathattam az ő smink cuccait aztán az esti fürdés alkalmával le is kellett sikálnom.


Amúgy először 17 évesen mentem ki az utcára sminkben.

2012. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Anya adja neki a sminket meg a körömlakkot a magassarkú azt is anya veszi neki
2012. márc. 6. 18:46
 8/13 TijuMK ***** válasza:
79%
Értem, akkor szerintem nyugodt szívvel fölragaszthatja a műszempillát is, kár most elkezdeni "megvonni" tőle ezeket a dolgokat, már késő, vagy magától rájön hogy még sincs rá szüksége vagy ilyen marad.
2012. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 21:02-es válaszolóval! És ne haragudj de anyukádnak is csak gratulálni tudok. Ha Ő adta alá eddig is a lovat, akkor most miért küldi hozzád?? Elvégre Ő vásárolt minden olyan dolgot Neki, ami még nem egy 13 éves lánynak való, akkor a műszempilla már csak a hab a tortán ... Ezen hamarabb kellett volna elgondolkozni. Egy 13 évest már nem igazán lehet nevelni, annak jóval korábban kellett volna megtörténnie! Talán nem is a tesóddal kellene beszélned, inkább anyukáddal, hogy ne akarjon még nagylányt csinálni a kislányából, mert a gyermekkor így is hamar tova száll, nem kell még inkább felgyorsítani!
2012. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Azzal, hogy festi a körmét és sminkel semmi probléma nincs az égegyadta világon! Ha tud menni a magassarkúban akkor avval sem. A műszempilla elég macerás, vigyázni kell nehogy a ragasztó belemenjen a szemébe, és nagyon kihullik tőle a szempilla, úgyhogy azt nem ajánlom. Maximum valamilyen eseményre. Tehát a műszempilláról ezt mondd el neki! Fontos, hogy ne tiltsd meg neki, hanem normálisan adj tanácsot, mert amit tilt az ember azt fogja inkább sutyiban csinálni. Nekem 13 évesen már műkörmöm volt, tehát azzal, hogy festi a körmét semmi baj nincs, ápolt lesz tőle a keze! A szemét hogy kifesti szintén nem baj. Ha nem tud járni a magassarkúban akkor próbáld meg arról is elmagyarázni, hogy eleshet,kibicsakolhat a bokája. Ha tud menni benne, akkor is egy idő után fájni fog a lába és rá fog jönni magától, hogy kicsit laposabb talpúban is járjon!:) [Nem olvastam el most az előző kommenteket, de gondolom jöttek rendesen a r*banc leszel, meg a drogos,cigizős,menőzni akaró dumák..) BAROMSÁG! Neveléstől függ. Én is 12-13 éves korom óta sminkelek,van műkörmöm, de sosem r*banckodtam vagy menőztem, csináltam bármi rosszat..Nincs abban semmi ha adni akar magára, és szeret szépítkezni.
2012. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!