Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A hugom 13 éves és festi a...

A hugom 13 éves és festi a körmét meg a szemét magassarkúban jár mindenhova még suliba is most meg töllem kérdezte meg hogy ragaszthat e műszempillát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám küldte hozzám hogy én obban szót értek vele
2012. márc. 5. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

szerinted az tényleg normális, hogy egy 7.-es lány úgy néz ki a smink, magassarkú, müköröm után mint egy 18éves? könyörgöm...általános iskolárol beszélünk....legalább a középsikolát érje már el az a kicsilány....én nyolcadikba kezdtem annyira sminkelni, hogy szemcerkát használtam azt jóidő....körmöt nem engedtek hogy fessünk a suliba alapjáraton, örültünk ha nyáron a szünetbe kifesthettük....persze...mókának el megy...de ez már tulzás ennél a kislánynál...normális keretek között kell tartani...

23l

2012. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%
Igen úgy gondolom teljesen normális! Nem szeretnék ebbe most belemenni, minden ember más! Én 12-13 évesen sminkeltem és volt körmöm ezt az előbb is mondtam, és a leírtakban részleteztem a többit! Semmi baja a bőrömnek, körmömnek, ízlésesen és szépen sminkelek, később evvel is szeretnék foglalkozni.
2012. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

sztem nyugodtan engedd meg neki én 13 évesen mentem gimibe és ott egy csomó csaj festette magát meg tűsarkúban (próbált) járni.

ma már itt tart a világ, ezt fel kéne fogni mindnekinek, aztán meg nehogy miattad nézzék ki.

mondjuk max azért nem engedném, mert biztos rohadt drága, mint ahogy minden ilyen hülyeség, költse a pénzét vmi értelmesre, de ha mindenképp ez kell, hát hajrá

20/F

2012. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!