Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudok nagyon macskás...

Hogyan tudok nagyon macskás szemet csinálni? Fontos!

Figyelt kérdés

ma este megyek egy kicsit kikapcsolódni, ésszeretnék magamnak csinálni szép cicás szemeket.

Szinte minden nap használok szemjétust,szépen tudom használni, de nemtudom, hogy hogy fessem ki a szemem, hogy olyan igazián ( pl. Angelina Jolienak) macskás legyen. Mennyek ki messzibre a végével, vagy kis kampós legyen felele, vastag, vékony, meik a jobb?

és a másik, hogy alul is húzzam ki a szemem?

mert olyankor nemigazán tetszik, olyan furcsa. Kisebb lesz, pedig elvileg úgy kell...

pl itt....

[link]


nagyon szép a smink... nade lent tussal hogy lehet kihúzni?mert ez szerintem nem ceruza. én tussal nem merném.

szóval tudna valaki segíteni, hogy hogyan lehetne ma szép cicás szemem?:)

előre is köszönöm!:)


2012. febr. 3. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen

ezeket láttam már.

2012. febr. 3. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az igazi cicás szem, az valami ilyen, hogy ketté ágazik:

http://www.youtube.com/watch?v=yybBjkFoXUw


Amúgy a kép, amit belinkeltél, azon az alsó fekete vonal, az nem tus. Valami nagyon szép, erőteljes színű szemceruza. De különben igen, valahogy úgy, hogy nagyon ki kell húzni a szélét. Meg úgy mint a videóban, hogy ketté ágazzon. Ha ügyes kezed van, meg már van benn gyakorlatod, akkor sikerülni fog. :)

2012. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

sikerült:)))

2012. febr. 4. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!